Кризата в Етър се задълбочава, отборът е пред разпад

Кризата в Етър се задълбочава, отборът е пред разпад

От Търново може да си тръгнат цели 13 футболисти

Етър е тимът, който може и да не събере отбор за мачовете след 30 юни, ако не поднови договорите на някои от играчите си. Ситуацията е още по-критична заради липсата на кой знае какъв финансов ресурс за изплащане заплатите на състезалите, без да има постъпления при болярите.

От Търново може да си тръгнат цели 13 футболисти, а сред тях личат имената на Анатоли Господинов, Яни Пехливанов, Александър Дюлгеров, Кольо Станев, Фло Боджадж, Милчо Ангелов, Иван Петков.

В Ботев Враца също може да се стигне до изтичане на качество, защото Домовчийски, Илия Миланов и Краси Костов не подновиха договорите си. Том се включи много стабилно, но е само до 30 юни, а наемите на Деян Иванов и Ангел Лясков изтичат.

„Лудогорец“ и „Левски“ в битка за Купата: Мач, който може да преобърне сезона, и емоции до краен предел

Има двубои, които променят сезони.

НА ЖИВО: Ботев Враца и Арда - 2:1

Двата отбора играят четвъртфинал за Sesame Купа на България

Ас извън групата на Левски за Лудогорец

Сините обявиха състава си за мача

Нападател на Испания пропуска Световното заради контузия

Нападателят Саму Омородион почти сигурно ще пропусне Световното първенство по футбол в САЩ, Канада и Мексико това лято, след като получи тежка контузия на коляното в мач с клубния си отбор Порто и ще отсъства няколко месеца, съобщи агенция Ройтерс.

САЩ разби  Канада в женския олимпийски турнир по хокей на лед

САЩ се наложи с категоричното 5:0 срещу шампиона Канада в двубой от груповата фаза на олимпийския турнир по хокей на лед за жени на Игрите в Милано-Кортина.

Австралиец се контузи тежко на тренировка по сноуборд крос

Австралиецът Кам Болтън е бил откаран в болница с две фрактури на шийните прешлени, получени при падане по време на тренировка по сноуборд крос преди участието му на Олимпийските игри в Милано-Кортина 2026, съобщи ESPN.