Крумовград загуби от унгарци в Турция

Крумовград загуби от унгарци в Турция

Кечкемет спечели контролата с 3:2

Елитният тим на Крумовград загуби проверката си от унгарския Кечкемет с 2:3 по време на лагера на двата тима в Турция.

Палинша изведе унгарския тим, който е на последно място в класирането на елита, напред в резултата още в четвъртата минута. Крумовград обаче успя да изравни десет минути по-късно след автогол на съперника.

Кечкемет се оттегли на полувреме с гол преднина след като Жеке вкара за втори път във вратата на Благой Макенджиев.

В 71-вата минута българският отбор стигна до ново равенство - 2:2, след като Иван Василев реализира дузпа с удар в центъра на вратата. Нарушението бе отсъдено за задържане на Лазар Марин.

Това не беше всички в мача, тъй като десет минута преди края на редовното време Ватай от съперника вкара за крайното 3:2 през трима защитници на Крумовград.

Това бе втората проверка на отбора на Атанас Рибарски, който преди два дни направи 0:0 със сръбския Йединство.

Следващият мач на Крумовград е на 22 януари срещу корейския Чангуон.

НА ЖИВО: Манчестър Сити - Байер Л (СЪСТАВИ)

Следете с NOVSPORT.COM

България U16 завърши 2:2 с Унгария

Юношеският национален отбор на България до 16 г. завърши наравно 2:2 при гостуването си на Унгария в приятелски мач.

Левски тренира едноразово за Септември

Треньорът на Левски Хулио Веласкес реши състава да тренира по веднъж на ден преди домакинството на Септември от 17-ия кръг на efbet лига.

България до 16 години и Унгария не се победиха в контрола

Срещата предложи четири гола

БФС обяви съдийските наряди за кръга в efbet Лига

Георги Кабаков ще ръководи Лудогорец - Ботев (Враца)

Лудогорец призова: Всички на стадиона!

“Орлите” канят феновете си да ги подкрепят за мача със Селта

Ботев (Пд) е застрашен с лишаване от домакинство

Вижте всички наложени санкции от Дисциплинарната комисия след кръга

Веласкес няма да рискува с Ради Кирилов срещу Септември

Спортно-техническият щаб на Левски няма никакво намерение да пуска прибързано фланговия нападател Радослав Кирилов, който се възстановява от травма

Алберт Попов: Искам да съм във върхова форма за Олимпийските игри

Самбиции за сериозни успехи в олимпийския сезон Българската федерация по ски приветства най-изявените си състезатели