Крушарки стяга редиците на "Лаута"

Крушарки стяга редиците на "Лаута"
Източник: БГНЕС

Ще води аржентинци

Собственикът на Локо Пд Христо Крушарки обяви, че в скоро време ще стегне редиците на „Лаута“.

„Докарах две момчета от Аржентина, сега още едно ще дойде. Разликата между тях и нашите е, че те са гладни и им даваш шанс да се покажат, ще си скъсат задника! А нашите момчета – родителите им ги карат с колите, обгрижват ги отвсякъде. А някои дори стигат и по-далеч – „Искам моят наследник да играе“. И това е проблем“, сподели Крушарски пред в. „24 часа“.

„Сега малко гледам пак са изтървали „влакчето“, чаках само да свърши шампионата и ще им стегна пак редиците. Останаха двата месеца луфт да им видя акъла. Кой после се появи да ги спасява? Пак аз. Кой тогава да е вън, аз или другите? Ако ми е пукало, отдавна да съм ги зарязал. Хора, които искат да влизат без билети на мача, да ми дават акъл! Айде, български комплекси“, добави Крушарски.

Левски прати оферта за национал от ЦСКА 1948

"Червените" поискали значително по-голяма сума

ОФИЦИАЛНО: Дани Себайос напусна Реал Мадрид

Дани Себайос вече не е футболист на Реал Мадрид, след като клубът официално обяви прекратяването на договора на полузащитника по взаимно съгласие.

Рийс Джеймс пропуска мача с Панама

Рийс Джеймс ще пропусне последния мач на Англия от груповата фаза на Световното първенство срещу Панама, след като не участва в тренировка в навечерието на мача

Лудогорец отнесе Етър със 7:4 в първата контрола (ВИДЕО)

Лудогорец спечели с хокейния резултат 7:4 първата си контрола от лятната подготовка, противопоставила разградчани на Етър

Локо София победи косовския шампион при дебюта на Любо Пенев

Любослав Пенев започна периода си в Локомотив София с победа с 2:1 над шампиона на Косово – Дрита, по време на лагера в Банско

Феновете на Левски продължава да изкупуват екипи и абонаментни карти

Феновете на Левски продължават да бъдат активни и вече поръчаха над 14 500 от шампионските фланелки