Крушарски: Аз съм по-превъзбуден от футболистите

Крушарски: Аз съм по-превъзбуден от футболистите

От малък съм от ЦСКА, затова този отбор е най-големият дразнител

Собственикът на Локомотив Пд Христо Крушарски чака с нетърпение домакинството на Левски днес. Ексцентричният бос на "черно-белите" се надява неговите футболисти най-накрая да счупят каръка и да запишат първа победа след Нова година. Крушарски сподели пред "7 дни спорт" очакванията си за мача на Лаута.

"Отборът ми хареса в дебюта на Илиан Илиев. Момчетата играха добре, но нямаха късмет да вземат нещо в Разград. Независимо че загубихме, мисля, че мачът беше най-хубавият, който съм гледал на Локомотив. Казах му на Илиан Илиев, че сега ще чакам още по-голям спектакъл за мача с Левски", обяви Крушарски.

Според него обаче "сините" са достатъчно голям дразнител, за да обявява премии за този мач. "Премии няма, мисля, че момчетата достатъчно добре знаят какво е Левски, за да ги мотивирам. Както казах, най-важно е да си оправим нашата къща и да си платим гяволиите. Лично за мен Левски е най-големият дразнител, защото аз винаги съм бил от ЦСКА. Даже мога да кажа, че съм по-превъзбуден от футболистите преди мача", обясни още собственикът на "черно-белите".

Локомотив вече победи Левски през сезона, а сега Крушарски очаква нов успех от своите играчи. "Знам, че Левски имат проблеми, но нас това не ни интересува. Ние ще си играем нашата игра и искаме да победим. Да не забравяме, че моят първи мач на Лаута беше именно срещу Левски, и той запали искрицата да взема отбора. Сега искам този мач да разпали още по-силно огъня", завърши босът на Локомотив.
 

Левски без петима срещу Витоша, Веласкес с обещание

Няма да подценим съперника, призна испанецът

Асен Митков пропуска последния мач на Левски за годината

Халфът е с контузия

Сдружение ПФК Ботев с важни въпроси към кмета на града

Това бездействие поражда сериозни рискове

Монтана без двама за Купата

Тимът на Анатоли Нанков се изправя срещу Локо Пловдив

Левски тренира без Евертон Бала

Нападателят вече е в родината си

Мартин Георгиев: Не искам да играя в друг български клуб

"В дългосрочен план целта ми е да изляза на голяма сцена, където да печеля трофеи", каза защитникът

Бакуревич: Фратрия ще влезе в елита

"Засега няма никакви индикации, че ще има някакво сливане или под някаква друга форма обединение между Фратрия и Спартак", каза той

Алмейда: Ще се справим с Десподов

"Гледаме мач за мач", каза португалецът

Хьогмо: Очаквам мотивацията да бъде на едно и също ниво във всеки мач

"Утре ще се изправим срещу един отбор с малко по-различен стил на игра от този на Селта", каза той