Крушарски: Ще треснем ЦСКА

Крушарски: Ще треснем ЦСКА

Вижте какво каза един от собствениците на Локо Пд

Един от собствениците на Локомотив Пловдив – Христо Крушарски, беше много доволен от равенството 1:1 при гостуването на Лудогорец. Той се закани, че „смърфовете“ ще победят ЦСКА в предстоящия двубой на „Лаута“.

„Казах ви и преди мача какво ще стане. Трябваше да ги бием. Вече ще започна да събирам пари за прогнозите от тези, които ми се обаждат неподготвени да ми искат мнението“, заяви бизнесменът от Аржентина, цитиран от „Трибуна Пловдив“.

„Нека преговорят първо какво съм казал и какво е ставало. ЦСКА ще ги треснем в следващия мач. Отборът играе силно и му трябва още по-голяма увереност и самочувствие. Най-много ме радва, че младите момчета като Петър Андреев попадат във фокуса. Бил сбъркал вратарят, ама ако нашият човек не го притискаше до последно, нямаше да сбърка“, каза още Крушарски.

Вижте "Българска армия" такъв, какъвто не сте го виждали

"Българска армия" се оформя с бързи темпове, а активната работа не спира дори през празничните дни.

Напуснал Левски чука отново, „сините“ се дърпат

Бившият халф на Левски Джевад Ел Джемили не преживява добър период в кариерата си след раздялата със сините през лятото.

Чочев: В Италия изградих усета си към гола

Звездата на Лудогорец Ивайло Чочев е коментира силната си форма и представянето на отбора през есента.

Солидно възнаграждение блазни Питас

Бъдещето на Йоанис Питас е под въпрос заради сериозен интерес към него както от Кипър, така и от клубове извън страната.

Валери Божинов продава Марин Петков

Валери Божинов е поел активна роля в трансферните планове на Левски, като основната му задача е свързана с продажбата на Марин Петков

Майкон: Изпращам невероятна година

Левият защитник на Левски Майкон направи равносметка на изминаващата 2025 година.