Лечков: ЦСКА играе с наши пари и наши играчи

Лечков: ЦСКА играе с наши пари и наши играчи

„Може да се каже, че съм акционер в ЦСКА”, заяви шеговито почетният президент на Сливен Йордан Лечков

„Може да се каже, че съм акционер в ЦСКА”, заяви шеговито почетният президент на Сливен Йордан Лечков след загубата на тима му с 1:3 от ЦСКА. Срещата бе белязана от спорен момент в края на първото полувреме, в което Джузепе Акуаро от ЦСКА игра с ръка в наказателното си поле, а след това и удари играч на Сливен с глава. Лечков предложи своето виждане за ситуацията.

 
„Знам, че има дузпа, защо да питам съдията? Имахме своите положения през първото полувреме. Ударихме и греда. Имаше дузпа не знам защо не я даде съдията. Дано не им става навик да ни ощетяват. В Благоевград също бяхме ощетени. Имаше и удар с глава. Имаше чиста дузпа и след това съдията не даде червен картон на играч на ЦСКА…”, заяви Лечков.
 
„Днес играха 18-19 годишни момчета. Това ни е нивото, но щом можем да надиграваме ЦСКА, значи вървим в правилната посока”.
 
„Добре играят момчетата. Жалко, че не победиха. Всичко гледаме да вършим правилно. Знаете, че не играем в комбинации. Жалко, че сгрешихме”.
 
„От ЦСКА все още не са платили сумите, които ни дължат. Играят с наши футболисти и наши пари. Вратарят им вади наши положения. Търсим ги правим всичко възможно, но това са наши взаимоотношения. Не е приятно. Нашите футболисти са там. Видяхте Здравко (Чавдаров) извади наши положения. Може да се каже, че съм акционер в ЦСКА”.

 

Решено: ЦСКА се разделя с Керкез, Вальо Илиев ще е временен треньор

Христо Янев става треньор на „червените“

Лиа Каратанчева на финал на двойки в Пазарджик

Каратанчева и Сапфо Сакелариди са поставени под №1

Шеф на ЦСКА призова Керкез за оставка

Носенето на отговорност трябва да отговоря на ЦСКА, обяви Величков

Треньорът на ЦСКА се извини на феновете и пое отговорност, но не подаде оставка

„Очаквахме в този мач да имаме много по-добра енергия, особено след успеха над Септември.“

Тунчев: ЦСКА винаги е бил моят отбор

„Определено мачът не бе от най-приятните за наблюдаване.“

Героят на Арда: Много съм щастлив, спечелихме труден мач

„Този двубой беше изключително важен за Арда, защото загубихме предишния“

Феновете на ЦСКА пак искат оставката на Керкез

Сектор "Г" с мощни възгласи срещу треньора

Радо Александров и Табор пишат история за Купата на Словения

Специалистът и неговият тим елиминираха Копер на Славиша Стоянович след дузпи

Разкритие: Скандални злоупотреби на Колежа (ДОКУМЕНТИ)

ПИМК продавали на двойни цени оборудването на Общината?