Легенда на Левски: Сираков трябва да напусне

Легенда на Левски: Сираков трябва да напусне

Петър Курдов сподели мнението си за случващото се в клуба и какво е необходимо да се направи

Бившият футболист на Левски Петър Курдов даде интервю пред „Тема Спорт“, в което коментира играта на отбора срещу Локомотив София, представянето на атакуващите играчи и мачовете до края на календарната година. Славният нападател от 80-те сподели мнението си за случващото се в клуба и какво е необходимо да се направи.

“Сираков трябва да си подаде оставката, бързо да напусне клуба и на негово място да дойде човек, който малко повече разбира от него. Няма друга алтернатива. Видяхме го. Колко години той е на тази позиция и всяка година едно и също се повтаря. Отборът загуби няколко мача и започваме да правим стадиона, общината, правителството и се вкарват съвсем други теми, за да се омаловажи същинската работа, която е в клуба. Свидетели сме вече дълго време. Каквото и да мислят и говорят за мен, аз съм човек с чест и ако бях на това място и има ли негодуване срещу мен, не чакам някой да ме покани, а си събирам багажа и си тръгвам. Тези хора нямат такива ценности и докато не ги изритат с дървета и камъни, няма да напуснат”, заяви Курдов пред “Тема Спорт”.

Матео Трефолони проведе серия от работни срещи със съдийските структури в страната

В рамките на няколко последователни дни

Мартин Младенов: Тежък момент ме убеди, че футболът е моето място (ВИДЕО)

Мартин Младенов: От ФА на Англия до новия отдел на БФС

Феновете на Левски вече подават заявки за билети за реванша с АЕК

Привържениците на Левски, които искат да подкрепят отбора в гостуването срещу АЕК Атина в плейофите на Шампионската лига по футбол, могат да подадат заявка днес на официалния сайт на клуба.

Проблеми за ЦСКА преди реванша с ОФИ Крит

ЦСКА загуби с 0:3 от ОФИ Крит в първия мач от плейофите на Лига Европа.

Черно море продава национал в Катар

Черно море е близо до трансферирането на младежкия национал Николай Златев.

Босът на ОФИ: Работата не е свършена!

Собственикът на ОФИ Крит - Михалис Бусис, изрази позитивните си емоции след победата над неговия тим с 3:0 над ЦСКА снощи.