Левски без сериозни кадрови проблеми преди гостуването си срещу Миньор

Левски без сериозни кадрови проблеми преди гостуването си срещу Миньор

Първият неделен двубой от 14-я кръг на „А” Група ще противопостави отборите на Миньор (Пк) и Левски. Двата отбора се представят добре до този момент във футболния на Българи, като Миньор не е допускал загуба в последните си 7срещи, а Левски, който е и най-силният гост в „А”група, последните 8

Първият неделен двубой от 14-я кръг на „А” Група ще противопостави отборите на Миньор (Пк) и Левски. Двата отбора се представят добре до този момент във футболния на Българи, като Миньор не е допускал загуба в последните си 7срещи, а Левски, който е и най-силният гост в „А”група, последните 8.

За днешното гостуване на Миньор Перник треньорът на сините няма да може да разчита единствено на десния защитник Живко Миланов, който ще трябва да изтърпи наказание за натрупани жълти картони. Неговото място ще заеме възпитаникът на „синята” школа Лъчезар Балтанов. За Левски се завръщат контузените Давид Бистрон и Жоазиньо.
Треньорът на сините Емил Велев не изрази притеснения относно състоянието на терена на стадион „Миньор”, заявявайки че е изключено воденият от него състав да зависи от климатичните условия. Самият той добави, че предпочита срещата да се играе в Перник поради по-доброто състояние на терена.

Треньорът на Миньор вероятно ще заложи на схемата донесла му 7 двубоя без загуба. Перничани също както днешният си съперник нямат проблеми касаещи стартовия състав.

Повече от 100 полицаи ще гарантират сигурността преди, по време и след двубоя.
Във връзка със спекулациите, че Миньор няма да успее да предостави достатъчно билети за запалянковците, общината ще предостави видео стена в центъра на града, на която ще може да бъде следен двубоя.
Решено: ЦСКА се разделя с Керкез, Вальо Илиев ще е временен треньор

Христо Янев става треньор на „червените“

Лиа Каратанчева на финал на двойки в Пазарджик

Каратанчева и Сапфо Сакелариди са поставени под №1

Шеф на ЦСКА призова Керкез за оставка

Носенето на отговорност трябва да отговоря на ЦСКА, обяви Величков

Треньорът на ЦСКА се извини на феновете и пое отговорност, но не подаде оставка

„Очаквахме в този мач да имаме много по-добра енергия, особено след успеха над Септември.“

Тунчев: ЦСКА винаги е бил моят отбор

„Определено мачът не бе от най-приятните за наблюдаване.“

Героят на Арда: Много съм щастлив, спечелихме труден мач

„Този двубой беше изключително важен за Арда, защото загубихме предишния“

Феновете на ЦСКА пак искат оставката на Керкез

Сектор "Г" с мощни възгласи срещу треньора

Радо Александров и Табор пишат история за Купата на Словения

Специалистът и неговият тим елиминираха Копер на Славиша Стоянович след дузпи

Разкритие: Скандални злоупотреби на Колежа (ДОКУМЕНТИ)

ПИМК продавали на двойни цени оборудването на Общината?