Левски бута "Георги Аспарухов" сектор по сектор

Левски бута "Георги Аспарухов" сектор по сектор

Иво Тонев обяви, че за 2 години съоръжението ще се превърне в изцяло футболен стадион за 40 хиляди души

Иво Тонев обяви амбициозни планове за ремонт на стадион „Георги Аспарухов”. Изпълнителният директор на „сините” планира стадионът да се строи наново сектор по сектор, така че на него да може да се играе, но същевременно да се прави и ремонт.

Бившият шеф на Локомотив (София) обяви, че на „Георги Аспарухов” на всеки 6 месеца ще се прави по един сектор, като се срутва всеки сектор и се строи наново. Тонев иска съоръжението да се превърне в изцяло футболен стадион за около 40 хиляди души. Срокът за завършването на проекта е две години за построяването на целия стадион.

„Ще сменим и настилката на изкуствения терен с най-модерната, имаме идея какво да направим и със старата настилка. Отделно започваме на мястото на автомивката две игрища за минифутбол, така че да могат да се ползват и зимата. Тези ремонти ще започнат от лятото”, обяви изпълнителният директор на Левски Иво Тонев пред „Дарик”.

 

Косич: Последният сезон е минало

Чакахме шансовете си, призна треньорът на Локомотив (Пловдив)

Тунчев: Създадохме достатъчно

Изхабихме доста енергия и ядове, призна специалистът

Стойчо Младенов подкрепи Гонзо в работата му

Специалистът разкри вижданията си около дейностите на БФС

Стойчо Младенов защити бивш шеф на ЦСКА

Легендата на клуба се обърна срещу освобождаването на Пауло Нога

Белчев: Напрежение върху нас със сигурност има

Треньорът говори след поражението на тима си от Берое

Героят за Берое: С Годой сме различни

Това е първият ми хеттрик в България, призна Салдо

Филип Калоч: Във футбола всичко е възможно

Халфът на Лудогорец очаква здрава битка в Унгария

Руи Мота: Ние мислим само за победата

Треньорът на Лудогорец говори преди реванша с Ференцварош

Локо (Пловдив) остава непобеден и след Кърджали (ВИДЕО)

Тимът на Косич изпусна златна възможност в 90-ата минута