Левски и Мтел с договор за още една година

Левски и Мтел с договор за още една година

Телекомът ще спонсорира "сините" за 17-и пореден сезон

За поредна година Мтел ще подкрепи професионален футболен клуб „Левски“, съобщиха от мобилния оператор. Телекомът е спонсор на клуба от 1998 година.

Мтел обаче не съобщава каква сума ще получат "сините" през този сезон от договора.

През тази година компанията e и основен партньор на клуба във всички събития, свързани с честванията на 100-годишнината на един от най-популярните български отбори.

С дългогодишната и последователна подкрепа на клуба Мтел затвърждава позициите си на един от най-големите инвеститори в българския спорт. Освен ПФК „Левски“ телекомът подкрепя още Националния отбор по футбол, баскетболен клуб „Лукойл Академик“, Българска федерация по ски, голф спорта в България, детски футболни турнири „За купата на Мтел“ от националната програма „Децата и футболът“ и други.

Септември търси спиране на пропадането срещу Ботев (Враца)

Септември (София) приема Ботев (Враца) в последния двубой от XXVIII кръг на efbet Лига

ЦСКА свиква спешна среща, заради двама футболисти

Шефовете на ЦСКА се събират на спешна среща, за да решат как да процедират с двама от основните футболисти

Александър Александров: Дузпата реши мача

Старши треньорът на ЦСКА 1948 Александър Александров сподели първите си впечатления след поражението с 0:3 от Лудогорец в мач от 28-ия кръг на efbet Лига

Хьогмо: Трябва да тренираме добре в този период

Старши треньорът на Лудогорец Пер-Матиас Хьогмо обясни някои тактически елементи от мача срещу ЦСКА 1948

Чочев: Напълно контролирахме мача през второто полувреме (ВИДЕО)

Звездата на Лудогорец Ивайло Чочев говори след категоричния успех на тима с 3:0 над ЦСКА 1948 в мач от 28-ия кръг на efbet Лига

БИТКА ДОКРАЙ: Лудогорец наближи Левски на 7 точки (ВИДЕО)

"Орлите" се справиха с ЦСКА 1948 - 3:0