Левски и ЦСКА получават по два цели сектора за вечното дерби

Левски и ЦСКА получават по два цели сектора за вечното дерби

Феновете ще са разделени по нова схема на "Васил Левски", по 10 лева за сектори "А" и "Г", по 14 за "А" и "В"

Първата среща между ЦСКА и Левски от четвъртфиналите за Купата на България ще даде възможност за нов експеримент по трибуните

Идеята е, за да има по-малко буферни зони и повече свободни места в продажба на стадиона, „сини” и „червени” ще получат по два цели сектора на стадион „Васил Левски”.

От Левски съобщават, че билети за срещата, която ще се проведе в събота от 15:15 часа, ще се продават всеки ден от сряда от 12:00 до 17.30 часа на касите на бул. Евлоги Георгиев, а в деня на мача от 10:00 часа.

Във връзка с новото разпределение на местата на Националния стадион, ЦСКА информира, че всички привърженици на клуба ще заемат секторите „А” и „Г”, а публиката на символичните гости ще бъде разположена в секторите „В” и „Б”.
 
Продажбата на билети стартира утре (13.11) и ще продължи до петък (15.11). Феновете на червените ще могат да закупят ценните хартийки от фен магазина на „Армията” от 10:00 до 18:00 часа, а тези на гостите от касата на булевард „Евлоги Георгиев”, от 12:00 до 17:30 часа.
 
В деня на мача (16.11), армейците ще купуват билети от касите на „Ариана” и „Гурко” от 10:00 до 16:00 часа. Гостите ще могат да се сдобият с билет само от касата на „Евлоги Георгиев”.
 
Картодържателите от ЦСКА София  ще получат покани от административната част на стадион „Българска армия”.
 
Цени на билетите:
Сектор А – 14 лева
Сектор Г – 10 лева
Сектор В – 14 лева
Сектор Б – 10 лева
Руи Мота за престоя си в Лудогорец: Нещата не бяха толкова зле

Бившият треньор на Лудогорец Руи Мота говори пред португалското издание A Bola

Косич с няколко проблема преди дербито с Локо Пловдив

Треньорът на Локомотив (Пловдив) Душан Косич няма да може да разчита на един от универсалните си бойци за дербито в сряда

В Турция: Бешикташ вади 5 милиона евро за Майкон

Левият бек на Левски - Майкон, е трансферна цел на турския гранд Бешикташ, твърди турското издание Fotomac

България ще играе контрола с Молдова в Кишинев

Срещата ще е на 5-ти юни

Бруно Жордао и Годой "висят" за Левски

Жълт картон за един от двамата ще означава, че са аут за Вечното дерби

Брахими е аут за Монтана, но на линия за дербито

Един от най-постоянните футболисти на ЦСКА през пролетта ще пропусне гостуването на „Огоста“ от междинния 29 кръг на efbet Лига