Левски излиза на сцената на Купата на България

Левски излиза на сцената на Купата на България

"Сините" с коварно гостуване в Благоевград

Пирин Благоевград приема Левски в мач от 1/16-финалите за Купата на България. Двубоят на стадион "Христо Ботев" е днес от 17:00 часа. 

Лидерът във Втора лига Пирин се закани да създаде проблеми на Левски в предстоящия двубой помежду им. В съобщение в профила на клуба в социалните мрежи, благоевградчани определиха предстоящия сблъсък като "зловещ".

Треньорът Иво Тренчев ще може да разчита на един от най-добрите си футболисти - Аймен Суда. Французинът имаше травма, но вече е възстановен за игра. 

Левски пристига в Благоевград след загуба с 0:2 от Берое за първенство. Аут за мача е Алекс Колев. Срещата пропуска и Илиян Стефанов, който е усетил мускулни болки, както и Асен Митков Под въпрос остава Алдаир. Очаква се днес атаката на "сините" да бъде водена от Мустафа Сангаре и Евертон Бала. 

Левски е абсолютен фаворит в мача, според букмейкъра Palmsbet. Шансовете за успех на столичани са 83.3%. Успех на "орлетата" би било сензация, като шансовете на домакините се оценяват на скромните 7.7%. Равенството е с възможност от 20%. 

Косич: Последният сезон е минало

Чакахме шансовете си, призна треньорът на Локомотив (Пловдив)

Тунчев: Създадохме достатъчно

Изхабихме доста енергия и ядове, призна специалистът

Стойчо Младенов подкрепи Гонзо в работата му

Специалистът разкри вижданията си около дейностите на БФС

Стойчо Младенов защити бивш шеф на ЦСКА

Легендата на клуба се обърна срещу освобождаването на Пауло Нога

Белчев: Напрежение върху нас със сигурност има

Треньорът говори след поражението на тима си от Берое

Героят за Берое: С Годой сме различни

Това е първият ми хеттрик в България, призна Салдо

Филип Калоч: Във футбола всичко е възможно

Халфът на Лудогорец очаква здрава битка в Унгария

Руи Мота: Ние мислим само за победата

Треньорът на Лудогорец говори преди реванша с Ференцварош

Локо (Пловдив) остава непобеден и след Кърджали (ВИДЕО)

Тимът на Косич изпусна златна възможност в 90-ата минута