Левски отбелязва 50 години от евродебюта си с мач на 10 октомври

Левски отбелязва 50 години от евродебюта си с мач на 10 октомври

"Сините" ще играят с ФК Юргорден

Левски ще отбележи 50 години от първото си участие в европейските клулни турнири с двубой срещу ФК Юргорден. Срещата, която е по инициатива на тръст "Синя България", ще се състои на 10-и октомври, съобщава официалният сайт на "сините".

 

"ПФК Левски уведомява своите привърженици и в частност представителите на Тръст „Синя България“, че приветства предложението и инициативата на Сдружението да организират футболна среща по случай юбилея - 50 Години от дебюта на Левски в Европейските клубни турнири между отборите на „ПФК Левски“ и „ФК Юргорден“.

 

Съобразно предварителната програма и паузите за футболните срещи на националните отбори, ПФК Левски потвърждава участието на представителния отбор в организирана от Тръст Синя България футболна среща на 10-ти Октомври, 2015 г.

 

Благодарим и приветстваме всяка инициатива на организираните привърженици на Левски, целяща популяризирането на най-обичания клуб в България!

 

Ръководството на „ПФК Левски“АД

 

Само ЛЕВСКИ!", гласи цялото съобщение в официалния сайт на отбора от "Герена". 

Нападател на Локо (Пд) под въпрос за ЦСКА

Мачът на "Лаута" е в събота от 19,00 часа

Официално: Лудогорец привлече Матеус Машадо

Бразилецът преминава при “орлите” под наем

Ники Михайлов пред Palms Sport подкаст: Бих се върнал към футбола, ако има такава възможност

“Не знам къде, кога и под каква форма, но ще се случи”, заяви Ники

Синът на Валери Божинов ще остане в Локо (Пловдив)

18-годишният халф ще играе в дублиращия отбор

Сангаре води атаката на Левски, възможна изненада с Цунами

Мустафа Сангаре ще води атаката на Левски в реванша с Брага.

Локомотив Пловдив отпусна 1300 билета за феновете на ЦСКА

Билетите за предстоящото гостуване на ЦСКА на Локомотив Пловдив ще бъдат пуснати в продажба в деня на двубоя, който ще се играе в събота (2 август) от 19:00 ч. на стадион „Локомотив“ в Пловдив.

Здрава чистка в ЦСКА

Раздялата на Лиъм Купър с ЦСКА няма да е последната.

Краев премина в Апоел (Тел Авив)

Андриан Краев официално ще продължи кариерата си в израелския гранд Апоел (Тел Авив).

Арда в търсене на исторически европейски успех

Следете мача с NOVSPORT.COM