Левски отново зове: Не на расизма

Левски отново зове: Не на расизма

Вижте какво написаха "сините"

Левски призова привържениците си, които ще го подкрепят на стадиона в реванша срещу израелския Апоел Беер Шева, да избягват прояви на расизъм, ксенофобия и дискриминация.

"Левскари, тази вечер ни предстои решителната битка срещу Апоел (Беер Шева). Очакваме Ви на стадиона, за да сътворим поредната велика и незабравима европейска вечер. Призоваваме Ви да подкрепяте отбора без прояви на расизъм, ксенофобия, дискриминация и политически лозунги. Умоляваме Ви да не използвате забранени символи и пиротехнически средства, които могат да донесат солени глоби на клуба.

Напомняме, че Левски е под мониторинг и бе заплашен със затваряне на част от трибуните още след първия мач с ФК Шкупи. Нека бъдем внимателни, за да може отбора и занапред да разчита на 12-ия си играч. Левски има нужда от вас! Само Левски!", написаха от клуба.

Потвърдено: „Българска армия“ ще запази името си

Това разкри шеф в ЦСКА

Ботев (Враца) с ново 1:1 срещу датчани в Кипър

Двата тима се срещнаха преди няколко дни в Агия Напа и отново направиха 1:1

ЦСКА показа как напредва строежът на „Българска армия“ (ВИДЕО)

Разказът на изпълнителния директор на APD България стартира от един от двата входа на Сектор А

ОФИЦИАЛНО: Стърлинг си тръгна от Челси

Рахийм Стърлинг вече официално не е играч на Челси, след като договорът му с лондончани е бил прекратен по взаимно съгласие, обявиха от "Стамфорд Бридж"

Илиан Илиев: Трябва да добавим малко качество

Старши треньорът на Черно море – Илиан Илиев, говори пред медиите след контролата на „моряците“ срещу Черноморец Бургас (1:0)

Черно море победи Черноморец Бургас с 1:0 след загубата от Локо ГО

Черно море записа победа във втората си контрола за деня