Левски пуска билетите за Брага във вторник

Левски пуска билетите за Брага във вторник
Източник: БГНЕС

В 10:00ч. започва свободната продажба за пропуските

От Левски припомниха, че билетите за двубоя със Спортинг Брага от втория предварителен кръг на Лига Европа, ще бъдат пуснати в свободна продажба във вторник, 22 юли от 10:00 часа. 

"Левскари,

От утре, 22 юли, в свободна продажба ще бъдат билетите за домакинството от 2-рия квалификационен кръг на UEFA Europa League 2025/26 срещу „Спортинг“ (Брага).

От 10:00 часа ще може да закупите билети на касата пред Сектор “А” на стадион „Георги Аспарухов“, онлайн и в мрежата на Eventim. За удобство на всички наши привърженици наличните билетите ще бъдат разпределени както за онлайн продажба, така и за физическа продажба на касата пред Сектор “А”.

Максималната бройка, която може да бъде закупена е 4 билета на човек", написаха "сините". 

От Левски дадоха начало на членската кампания 2025 - "Георги Аспарухов"

ОТ ПФК Левски обявиха, че членската кампания 2025 - "Георги Аспарухов" вече е в ход, като привържениците на отбора могат вече да си поръчат синя, сребърна, златна, платинена и диамантена членска карта, с които да помогнат на клуба и в същото време да използват редица подаръци и привилегии.

БФС взе участие в първото заседание на Комисията по статута на играчите

В централата на УЕФА в Нион бе проведено първото заседание на Комисията по статута на играчите, трансферите и регулирането на отношенията с футболните агенти.

ЦСКА изпраща оферта за Кристиян Балов

Левски и Лудогорец също са в играта

От Ботев Пловдив поискаха отмяна на наказанието на Херо

От Ботев Пловдив входираха официално писмо до Българския футболен съюз (БФС) във връзка с наложеното наказание на старши треньора на отбора Димитър Димитров, съобщиха от клуба.

Огромен напредък по вътрешните помещения на стадион "Българска армия"

Строителството на стадион "Българска армия" продължава с ускорени темпове и промяната вече се вижда не само във външния облик, но и дълбоко във вътрешността на съоръжението.

Ясни са две от контролите на ЦСКА

Станаха ясни две от контролите на ЦСКА по време на зимната подготовка.

ЦСКА 1948 привлича португалски халф

ЦСКА 1948 проявява интерес към защитника на Погон Шчечин Мариан Хужа.

Гочето: За ЦСКА в събота е важен само резултатът

С правилна работа през зимата тимът може да е конкурент на лидерите, смята легендарният треньор

Янев наясно с 11-те за Локо Сф

Треньорът запазва и ромба в средата на терена