Левски пуска утре билетите за Айнтрахт

Левски пуска утре билетите за Айнтрахт

Абонаментните карти няма да важат, съобщиха от „Герена“

Във вторник (22 август), в 12:00 часа, в свободна продажба ще бъдат пуснати билетите за първия мач на Левски от плейофа на турнира Лига на конференциите срещу Айнтрахт (Франкфурт).

Срещата е в четвъртък, 24 август, от 20:00 часа на Национален стадион „Васил Левски“, а за нея НЯМА ДА ВАЖАТ абонаментните карти за сезон 2023/2024, посочват от „Герена“ и допълват:

"Пропуските ще се продават в официалния магазин на клуба, на касите пред Сектор А на стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“ и на касите на Национален стадион „Васил Левски“ на бул. „Гурко“ всеки ден от 10:00 до 19:14 часа, в мрежата на Eventim и онлайн, до изчерпване на количествата.

Максималното количество билети, които могат да бъдат закупени на каса или онлайн е 5 билета на човек.

В деня на мача, 24 август, билети ще се продават от 10:00 до 16:00 часа в официалния магазин на „ПФК Левски“ и от 10:00 часа до края на първото полувреме на касите на Национален стадион „Васил Левски“ на бул. „Гурко“ и на „Синьото“.

От вторник, 22 август, до четвъртък, 24 август, включително се ПРЕУСТАНОВЯВА продажбата на абонаментни карти за сезон 2023/2024.

Информация за цени на билетите: https://shorturl.at/sCK05

БЛАГОДАРИМ ВИ!

САМО ЛЕВСКИ!"

Беласица започна подготовка с водосвет за здраве

Новият старши треньор Христо Господинов изведе футболистите на първото занимание

Локо София прати вратар във Втора лига

Жарко Истатков ще пази за Спортист Своге

Пирин стартира подготовка, чака шестима на проби

В първата тренировка участие взеха 24 футболисти

Вихрен започна с трима нови и двама на проби

Новакът във Втора лига чака и двама бразилци

Черноморец Бургас взе бивш нападател на ЦСКА

Калоян Кръстев подписа с "акулите"

Илиян Филипов зададе 16 въпроса към шефовете на Ботев (Пд)

Вижте какво написа той

Берое започна подготовка с голямата си звезда и шестима юноши

Заралии с първа лятна тренировка

Милан и Ювентус разменят Влахович и Тео Ернандес

Милан и Ювентус обмислят размяна на Тео Ернандес и Душан Влахович, пише SportMediaset

Спартак Вн започна подготовка, бъдещето на Киров ясно до сряда

Четирима чужденци пристигат по-късно