Левски пуска в продажба 1 500 билета за гостуването на Локомотив (София)

Левски пуска в продажба 1 500 билета за гостуването на Локомотив (София)

Вижте цените

ПФК Левски получи 1 500 билета с единични цени по 12 лева за гостуването от 18-ия кръг на българската футболна efbet Лига срещу Локомотив 1929 (София), съобщават от клуба. Феновете на "сините" могат да ги закупуват от събота в официалния магазин.

"Билетите за двубоя от 18-ия кръг на Първа лига срещу Локомотив (София) ще бъдат пуснати в продажба в събота, 25 ноември. Пропуски за срещата ще се продават в официалния магазин на клуба на стадион "Виваком Арена – Георги Аспарухов" от 13:00 до 18:00 часа.

В неделя, 26 ноември, билети ще се продават в официалния магазин от 13:00 до 18:00 часа. В понеделник, 27 ноември, пропуските за срещата ще се продават от 16:30 часа на касата пред Сектор "Гости".

Ръководството на отбора домакин предоставя 1500 билета за Сектор "Гости" на цена от 12 лева.

Мачът е на 27 ноември, понеделник, от 17:30 часа на стадион "Локомотив" в София", съобщават от клуба.

Колумбийски защитник приключи с ЦСКА

Защитникът Браян Кордоба не се появи на първата официална тренировка на ЦСКА за новия сезон, а отсъствието му само засилва съмненията, че престоят му на „Българска армия“ е към своя край.

Дубълът на ЦСКА замина на лагер

Дублиращият отбор на ЦСКА, воден от Владимир Манчев, замина вчера следобед за Етрополе, където ще проведе подготвителен лагер.

Ники Илиев: За Левски успех е само първото място

Ако малко по-добре се бе справил Левски, още миналия сезон след грешките, които направи Лудогорец, можеше да стане шампион.

Седем играчи пропускат първата контрола на Левски

Сините се изправят на 21 юни, събота, срещу Спартак Плевен.

Беласица започна подготовка с водосвет за здраве

Новият старши треньор Христо Господинов изведе футболистите на първото занимание

Локо София прати вратар във Втора лига

Жарко Истатков ще пази за Спортист Своге

Пирин стартира подготовка, чака шестима на проби

В първата тренировка участие взеха 24 футболисти

Вихрен започна с трима нови и двама на проби

Новакът във Втора лига чака и двама бразилци

Черноморец Бургас взе бивш нападател на ЦСКА

Калоян Кръстев подписа с "акулите"