Левски с 39 места пред ЦСКА в световната ранглиста

Левски с 39 места пред ЦСКА в световната ранглиста

Барселона е отбор номер 1 за 2009 година, следват Челси и Манчестър Юнайтед

Шампионът на България и понастоящем 5-и в "А" група Левски остана най-добрият български отбор за 2009 година според класацията на Международната футболна федерация по история и статистика (IFFHS), която бе обявена днес.

В подреждането, „сините” заемат 127-а позиция със 108 точки.

ЦСКА са на 166-и с 95,5 пункта, а третият наш представител в класацията е Черно Море - 293-и с 69 точки.

Лидер е испанският гранд Барселона, а подгласници на каталунците са Челси и Манчестър Юнайтед.

Ето и ТОП 10 на IFFHS:

1. Барселона   341,0

2. Челси 292,0
3. Манчестър Юнайтед 291,0
4. Шахтьор Донецк 275,0
5. Вердер Бремен 272,0
6. Хамбургер 264,0
7. Арсенал  260,0
8. Естудиантес 243,0
9. Крузейро 235,0
10. Галатасарай 219,0


 

Пуснаха билетите за световната квалификация България – Турция

От днес в продажба в мрежата на Eventim са билетите за предстоящата световна квалификация между България и Турция на 11 октомври от 21:45 ч. на стадион “Васил Левски” в София.

Майкон: Няма да е лесен мач, Лудогорец има висококвалифициран отбор

Защитникът на Левски Майкон сподели очакванията си за днешното дерби с Лудогорец. Мачът е изключително важен, тъй като се явява пряк сблъсък за първото място в Първа лига.

Душан Керкез и ЦСКА се разделиха

Това стана по взаимно съгласие

Фенове на ЦСКА причакали Керкез и отбора в Панчарево

Вижте какво се е случило

Марек се подсили с играч на Монтана

Марек има още едно ново попълнение. Това е френският полузащитник Уилфред Коуакоу, а новината бе съобщена официално от клуба.

Агенти на лов за аса на Спартак Варна

Елитни мениджъри за пореден път ще гледат изявите на Бернардо Коуто по време на мача в Монтана днес.

Илиан Илиев с надежда, че трима ще бъдат готови за мача с Арда

Треньорът на Черно море Илиан Илиев се надява трима играчи, които пропуснаха домакинството на Добруджа в предишния кръг, да бъдат на негово разположение за гостуването на Арда.

Лудогорец без ас срещу Левски

Лудогорец ще бъде без капитана Антон Недялков за гостуването на Левски. Той е контузен.

Стана ясно колко иска Левски за Марин Петков

Израелският гранд Макаби Хайфа не се отказва от привличането на Марин Петков, пишат медиите в страната.