Левски с информация за билетите преди плейофа с АЗ Алкмаар

Левски с информация за билетите преди плейофа с АЗ Алкмаар

Вижте какво пишат „сините“

Левски обяви как ще проведе продажбата на билети за домакинството срещу АЗ Алкмаар от плейофите в Лига на конференциите.

Мачът на Националния стадион „Васил Левски“ е в четвъртък (21 август), от 21:00 часа, като билетите за него са на цени от 35, 50 и 60 лв.

Ето какво пишат от Левски:

Левскари,

В 10:00 часа в събота, 16 август в предварителна продажба ще бъдат пуснати билетите за първия мач от плейофа на UEFA Conference League 2025/26  – срещу „АЗ Алкмаар“ (Нидерландия). Двубоят е на 21 август, четвъртък от 21:00 часа на Национален стадион „Васил Левски“.

От 16 август, събота до 18 август, понеделник включително, билети ще се продават ЕДИНСТВЕНО на притежателите на АБОНАМЕНТНИ КАРТИ за сезон 2025/2026 и притежателите на ЗЛАТНИ И ПЛАТИНЕНИ ЧЛЕНСКИ КАРТИ за 2025 година. Пропуските ще са налични на касата пред Сектор А на стадион „Георги Аспарухов от 10:00 до 19:14 часа.

Срещу представяне на една абонаментна карта може да се закупи един билет за съответния сектор, блок, ред и място на Национален стадион „Васил Левски“ изписани на картата.

Притежателите на абонаментни карти, чиито места са в сектор А на Национален стадион „Васил Левски“, по желание могат да ги заменят с такива в Сектор В на Националния стадион.

Притежателите на абонаментни карти, чиито места са в сектор В на Национален стадион „Васил Левски“, по желание могат да ги заменят с такива в блок „Лъвчето“ в Сектор Б на Националния стадион.

Притежателите на абонаментни карти за блок 9 в Сектор А на националния стадион ще могат да си закупят билети за Ложа № 3 в Сектор А на Национален стадион „Васил Левски“.

Притежателите на ЗЛАТНИ ЧЛЕНСКИ КАРТИ ще могат да закупят билети за Сектор В или Сектор Б на национален стадион „Васил Левски“.

На 18 август, понеделник билети ще се продават ЕДИНСТВЕНО на притежателите на ЗЛАТНИ ЧЛЕНСКИ КАРТИ за 2025 година. Пропуските ще са налични на касата пред Сектор А на стадион „Георги Аспарухов“ от 10:00 до 19:14 часа. Срещу представяне на една златна членска карта може да се закупи един билет.

На 19 август, вторник, в 10:00 часа останалото количество билети се пускат в свободна продажба онлайн в мрежата на Eventim и на касата пред Сектор А на стадион „Георги Аспарухов“. Максималното количество, което може да закупено е 4 билета на човек.

Tомас Райс: Целта е да си върнем титлата!

Новият старши треньор на Лудогорец Томас Райс проведе първата си тренировка начело на "орлите"

Петима от новите в Черно море ще са титуляри във Враца  

Петима от новите попълнения на Черно море ще излязат титуляри в първия мач за сезона срещу Ботев в неделя във Враца.  

Септември продаде голмайстора си в Русия

Голмайсторът на Септември София Бертран Фурие се присъединява към руския Урал (Екатеринбург), съобщи "Спорт-експрес".

Левски пусна в продажба билетите за мача с Дунав

Левски пусна в продажба билетите за мача срещу Дунав Русе от първия кръг на Първа лига.

Мечо изуми всички в Спартак Варна

Завърналият се в Спартак Варна Ахмед Ахмедов показа, че се намира в отлична физическа форма, въпреки че не е играл в официален мач от 17 май.

Стана ясно за колко пари ЦСКА продава Фаетон

Ръководството на ЦСКА е поставило цена от 1 милион евро на нападателя Матиас Фаетон, когото се опитва да продаде.