Левски се разделя и с Алехандро Перес

Левски се разделя и с Алехандро Перес

Утре двете страни ще разтрогнат по взаимно съгласие

Отборът на Левски разкара още един защитник. "Сините" се разделиха по взаимно съгласие с Алехандро Перес, който пристигна през лятото на стадион "Георги Аспарухов". 22-годишният централен бранител напусна лагера на столичани в Созопол и тази вечер пристига в София, където утре ще разтрогне своя контракт. 
 
Юношата на Хетафе изигра 15 мача за Левски - 13 в "А" група и 2 в турнира за Купата на България. Той пристигна по желание на Наско Сираков и Славиша Йоканович, но след идването на Антони Здравков загуби титулярното си място. Агентите му са му намерили отбор (Кадис) в Сегунда дивисион на Испания, а 26-кратните шампиони на България са дали съгласието да се разделят с него без финансови претенции. 
 
Перес е третият играч на този пост, който напусна тима този януари. Първо Йордан Милиев бе оставен да отиде в Македония, а след това Димитър Везалов бе освободен и започна тренировки с Ботев (Пловдив). 
 
Очаква се националът Валдимир Гаджев да замине за Украйна в следващите дни, а Гари Родригес също може да бъде продаден до края на месеца, ако дойде оферта от над 600 000 евро.
 
Черно море приключи лагера в Трявна с победа

„Моряците“ надвиха Спартак Плевен с 1:0

Добри новини за Левски и Сангаре

Нападателят вече тренира с футболни обувки, но ще е трудно да се вдигне за Борац

Защитник пое от Берое към Черно море

Защитникът Тижан Сона напусна Берое. Това съобщиха от старозагорския клуб без да уточняват дали футболистът е продаден, отдаден по наем или е разтрогнал своя договор.

Спартак Варна обяви, че са продадени 50 абонаментни карти

Спартак Варна обяви, че клубът е продал 50 абонаментни карти за новия сезон

От Левски към феновете: Подкрепяйте с цялото си сърце, но разумно

От Левски излязоха с информация преди гостуването на тима от първия квалификационен кръг на Шампионската лига

Валверде пое вината за отпадането на Уругвай

Халфът на Реал Мадрид и лидер на националния отбор на Уругвай Федерико Валверде се извини на футболните фенове в страната си за това, че тимът отпадна още в груповата фаза