Левски ще победи ЦСКА на Герена

Левски ще победи ЦСКА на Герена

Вижте подробности

Левски е фаворит в предстоящото дерби с ЦСКА от поредния кръг на Югозападната Трета лига според букмейкъра Efbet. Мачът между дублиращите отбори на двата гранда е утре от 16,00 часа на Герена.

Залози за победа на "сините" се приемат при коефициент 2,05. Равенството е оценено с 3,30, а евентуален успех на гостите с 3,00. Двата отбора са водени от известни специалисти, съответно Елин Топузаков и Стамен Белчев. ЦСКА 2 е на седмо място в класирането с 8 точки, а Левски 2 заема деветата позиция с 5. И двата тима, обаче имат по няколко отложени мача.

Тежък скандал в Хебър, Митов плаши с напускане

Тежък скандал се разврази в Хебър (Пазарджик), след като шефът на детско-юношеската школа Йордан Чолов е заплашил наставника на клуба Николай Митов.

Левски подписа със свой юноша

Юношата на ПФК Левски Стивън Стоянчов подписа професионален договор с родния си клуб. Контрактът е за срок от три години, съобщиха официално от лагера на "сините".

Джанлуиджи Донарума е готов за трансфер

Пари Сен Жермен няма да го принуждава

 ЦСКА взима национал на Португалия

Бруно Жордао бил оценяван за 8,9 млн. евро

Бивш вратар на ЦСКА се завръща във футбола на 39 г.

Бившият алжирски национал Райс Мболи ще поднови кариерата си след пауза от година и половина.

Новият треньор на Монтана Анатоли Нанков: Повечето момчета са млади и жадни за успехи

Анатоли Нанков, който бе назначен за старши треньор на отбора на Монтана, заяви, че е хубаво, че ядрото на тима е запазено от миналия сезон.

Левски взима на промоция новия алжирец

“Сините” ще привлекат Акрам Бурас за двойно по-ниска сума

Мота залага на състава от Разград

Руи Мота няма големи дилеми по състава.

Добри новини за Левски

Халфът на Левски Георги Костадинов–Мечката се е разминал с нова контузия.