Левски си връща бивш играч

Левски си връща бивш играч

Радослав Цонев се връща на Герена?

Левски продължава да оглежда свои бивши кадри за евентуално завръщане на "Герена". Един от тях е халфът на Арда Радослав Цонев. Той напусна "сините", след като Станимир Стоилов пое отбора. Твърдеше се, че той и брат му не искат да намалят заплатите си. Боби се озова в Китай, а Ради остана у нас и в момента е сред водещите фигури в Арда. За отбора от Кърджали Цонев до момента е записал 12 мача за първенството, в които има 1 гол и 3 асистенции.

На "Герена" търсят плеймейкър, който да пасне на схемата на Николай Костов и да бъде по-постоянен в изявите си от халфовете, които в момента се подвизават в тима. Освен това наставникът е добре запознат с качествата на Цонев. Близнаците набързо му влязоха под кожата при първия му престой в Левски. Тогава обаче той съжаляваше, че на Ради и Боби им липсва повече опит. Сега обаче те не могат да се оплачат от такъв.

Ради има договор с Арда до лятото на 2024 г., което го прави примамлива цел. Мнозина обаче очакват и то с право, че "сините" първо може да се опитат да вземат друг по-непознат играч за този пост, както се случи с Дарлан и Фадига, пише "Мач Телеграф". 

Новият шампион на Швейцария иска Вуцов

35 двубоя и 15 сухи мрежи за вратаря

Капитанът на ЦСКА 1948 е в Мексико

Капитанът на ЦСКА 1948 Диего Медина се присъедини към лагера на националния отбор на Боливия в Монтерей преди плейофите за Световното първенство през лятото.

Строежът на "Българска армия" излезе извън стадиона (ВИДЕО)

Работата по стадиона на ЦСКА – „Българска армия“ и пространствата около него продължава с пълна сила. Освен активните дейности в съоръжението в Борисовата градина, се работи и по оформяне на алеите около червения дом, става ясно от Krastanov Drone Videos и SkyPoints.

Георги Илиев с интересен разказ за скандал с Ераносян

Рекордьорът по мачове в историята на българския футболен елит Георги Илиев гостува в подкаста „Код Спорт“, където разказа любопитна история как се е сдобрил със старши треньора на Локомотив Пловдив Едуард Ераносян след скандала между двамата в шампионския отбор на смърфовете.

Защитник на Левски се размина с околосветско пътешествие

Централният бранител на Левси Кристиан Макун, няма да пътува за международни мачове.

Генчев: Няма как да не сме доволни

“Червеният картон също улесни задачата”, добави треньорът на Локо (София)