Левски скри Митов и футболистите

Левски скри Митов и футболистите

Ръководството на „сините” реши да закрие днешната тренировка на отбора

Ръководството на Левски реши да закрие днешната тренировка на отбора.

Тя бе предвидена за 19:00 часа, като се провежда на официалния стадион на "Георги Аспарухов" без да бъдат допуснати журналисти и фенове, които чакат информация относно бъдещето на треньорския пост.

На този етап наставник е Николай Митов, но след преговорите на Спас Русев с Делио Роси и Аврам Грант се очаква да има треньорска рокада. 

Берое представи четвърти нов

Футболният Берое (Стара Загора) обяви привличането на четвърто ново попълнение за предстоящия сезон във Втора лига.

Черно море приключи лагера в Трявна с победа

„Моряците“ надвиха Спартак Плевен с 1:0

Добри новини за Левски и Сангаре

Нападателят вече тренира с футболни обувки, но ще е трудно да се вдигне за Борац

Защитник пое от Берое към Черно море

Защитникът Тижан Сона напусна Берое. Това съобщиха от старозагорския клуб без да уточняват дали футболистът е продаден, отдаден по наем или е разтрогнал своя договор.

Спартак Варна обяви, че са продадени 50 абонаментни карти

Спартак Варна обяви, че клубът е продал 50 абонаментни карти за новия сезон

От Левски към феновете: Подкрепяйте с цялото си сърце, но разумно

От Левски излязоха с информация преди гостуването на тима от първия квалификационен кръг на Шампионската лига