Левски спечели генералната репетиция за Европа (ВИДЕО)

"Сините" надвиха Радник с 1:0 в последната си контрола в Правец

Левски победи с 1:0 Радник (Сурдулица) в последната си контролна среща в Правец.

Бабатунде Адениджи бе точен в 6-ата минута, след като засече от няколко метра подаване на Роман Прохазка.

Попадението е първо за "сините" за сезон 2017/2018 година. Словакът пробва силен удар в следващите минути, а след това Бабатунде и Мапуку също имаха добри възможности, но защитата на гостите изби.

Атака на "сините" в 43-ата минута завърши с удар на Мапуку, но Чанчаревич спаси. Митов не направи нито една промяна на почивката.

Мачът със сърбите бе генерална репетиция преди старта на сезона в Лига Европа в четвъртък на 26 юни, когато черногорският носител на Купата Сутиеска гостува на "Виваком Арена - Георги Аспарухов" в сблъсък от първия предварителен кръг на Лига Европа.

Левски - Радник (Сурдулица) 1:0

1:0 Бабатунде (6)