Левски спечели вечното дерби с 2:1 при юношите

Левски спечели вечното дерби с 2:1 при юношите

„Червените” завършиха мача с 10 човека, след като за два жълти картон от игра бе изгонен Юлиан Чапаев

Левски победи вечния съперник ЦСКА с 2:1, в среща от 28-ия кръг на Елитната юношеска група до 17 години (набор (1996 г.), която се игра на изкуствения терен на „Герена”.

Александър Димитров откри резултата в полза на „сините” в 4-та минута, когато бе изведен сам срещу вратаря и не сгреши. Гостите изравниха три минути по-късно с гол на Тихомир Маджарски, който се разписа с далечен удар.

Победният гол за Левски отбеляза Илия Димитров в 58-та мината, който засече топката в мрежата отблизо, след центриране отляво.

„Червените” завършиха мача с 10 човека, след като за два жълти картон от игра бе изгонен Юлиан Чапаев.

Спарта Ротердам иска защитник на Левски

Спарта Ротердам ще се опита да привлече защитника на Левски Келиан ван дер Каап за заместник на напускащия клуба Майк Еердхойзен, съобщава изданието vi.nl.

Левски се разделя с Фабио Лима?

Бразилското крило на Левски Фабио Лима така и не успя да се наложи в състава на "сините".

ЦСКА обеща на феновете си: Клубът ще бъде там, където заслужава!

От клуба публикуваха емоционален пост в социалните мрежи

Хебър взел пари от Крумовград за победата над Ботев Враца

Става въпрос за шестцифрена сума, дошла по линията Крумовград - Пазарджик.

Дигиталният музей на Левски ще отвори врати по случая 111-ата годишнина на клуба

Виртуалният музей е достъпен за хора, закупили членската или абонаментната карта на тима

Илиан Илиев избира между двама за заместник на Асен Дончев

Треньорът на Черно море ще избира между Даниел Мартин и Цветомир Панов за ляв бек в домакинския мач срещу Левски.

Кошмарни съперници чакат Левски в Лига Европа

Вижте кой може да се падне на "сините"

Кюстендилеца: Ако тези на терена, имаха класата на тези по трибуните, ЦСКА щеше да бъде хегемон

Лидерът на Сектор Г Иван Велчев коментира в социалните мрежи загубата на ЦСКА от Лудогорец във финала за купата на България.

Шефът на Спартак Вн: Получихме оферти за трима играчи

В Спартак Варна са пристигнали оферти за трима играчи от чужбина.