Фокусът е върху офанзивен играч и централен защитник, като на "Герена" продължават да работят по различни варианти на пазара.
От известно време столичани търсят нападател, който да внесе конкуренция в предни позиции, но до момента не успяват да привлекат алтернатива на Мустафа Сангаре и Борислав Рупанов. През есента сред обсъжданите имена бяха Пабло Фелипе, който междувременно осъществи трансфер от Жил Висенте в Уест Хем, както и Робин ван Дуйвен от втория отбор на ПСВ Айндховен, но и двата варианта се оказаха трудно осъществими.
Паралелно с това Левски ще има нужда и от централен бранител, особено на фона на почти завършения трансфер на Цунами в турския Ъгдър. Скаутското звено и клубното ръководство продължават да разглеждат различни профили на играчи, предложени за тази позиция, но към момента няма финализирана сделка.
През есента скаутите на "сините" бяха на няколко мисии, които обаче не доведоха до конкретни резултати. Така Левски започна зимната си подготовка без нито едно ново попълнение.
От клуба вече се разделиха с Патрик Мислович, чийто договор беше разтрогнат, но ситуацията около други двама нежелани футболисти остава отворена - Карлос Охене и Фабио Лима засега не са склонни да напуснат, пише gong.bg.




















