Левски върна Прохазка на Спартак (Търнава)

Левски върна Прохазка на Спартак (Търнава)

Словакът ще играе през следващия сезон като преотстъпен в тима, от който бе закупен миналото лято

Футболистът на Левски Роман Прохазка ще играе през следващия сезон като преотстъпен в словашкия Спартак (Търнава), откъдето бе закупен от "сините" миналото лято.
 
Халфът няма място в селекцията на Николай Митов и ще се завърне в своя роден клуб, който ще разполага с опция за закупуване на правата му.
 
"Роман се интересуваше от завръщане в Търнава и в последните дни направихме всичко възможно, за да осъществим трансфера. Той беше приоритет в нашата селекция. Той има действащ договор с Левски и ще играе при нас като преотстъпен, но с опция за закупуване на правата. За нас той е чудесно ново попълнение", каза пресаташето на тима Марек Ондрейка пред агенция СИТА.

"Радвам се, че ще се завърна в Спартак след една година отсъствие. Обстановката тук ми е позната, а освен това се завръщам при стари съотборници и приятели, както и при треньора Юрай Ярабек. Вярвам, че той ще поведе Спартак към мястото, което трябва да заема клубът", заяви Прохазка. 

Хьогмо изостави Лудогорец преди мача за Купата на България

Старши треньорът на Лудогорец Пер-Матиас Хьогмо няма да води отбора в предстоящия днес мач срещу Септември от турнира за Sesame Купа на България, обявиха от клуба

ЦСКА представи мобилното приложение "MyCSKA"

ЦСКА представи новото си официално мобилно приложение - MyCSKA

Портланд победи Голдън Стейт в НБА въпреки 48 точки от Стеф Къри

Вижте резултати от НБА

ЦСКА чака защитник до дни

ЦСКА очаква да се подсили с ляв защитник от португалското първенство в близките дни.

Отбор от Серия А иска Леандро Годой!

Удинезе проявява сериозен интерес към нападателя на ЦСКА Леандро Годой

Бетис иска да купи новата перла на Лудогорец

Петър Станич е бил харесан от испанския Бетис, пише orgullobiri.com

Ултиматум за двама защитници от Левски

Ръководството на Левски иска отговор до Коледа от двама футболисти дали ще преподпишат договорите си с клуба.

Поне трима аут от ЦСКА

Армейците махат Санянг и Кордоба заради квотите от ЕС

Лудогорец търси рутинен успех срещу Септември за Купата

Лудогорец гостува на Септември в последния 1/8-финал за Купата на България днес в 17:30 часа.