Левски вдига Майкон за мача със Славия

Левски вдига Майкон за мача със Славия

Левият бек на Левски - Майкон ще е на линия за столичното дерби със Славия

Старши треньорът на Левски - Хулио Веласкес, получи добрата новина след проведените последни тренировки на тима.

Майкон бе сред четиримата контузени, които не тренираха в последните дни, но ще бъде на разположение и така намаляват проблемите пред испанския наставник на „сините“.

Срещата пропускат Цунами, Асен Митков, Кристиан Димитров и наказаният Фабио Лима. В събота ще се реши дали Александър Колев ще попадне в групата за мача със Славия.

Снимка: БГНЕС

ЦСКА 1948 победи шампиона на Словакия, 14-годишен дебютира за "червените"

ЦСКА 1948 победи с 2:1 шампиона на Словакия Слован (Братислава) в контролна среща, провела се в Турция

Локомотив (Пловдив) смени съперника за втората си контрола

Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) ще се изправи срещу ФК Азия Талас (Киргизстан) във втората си контролна среща от лагера в Турция, съобщиха от футболния клуб. 

Кумбата е на крачка да подари личното си BMW – финалът е след броени дни!

На 1 февруари по време на живо излъчване в Kick канала си Кумбата ще изтегли победител, който ще спечели личната му кола.

ЦСКА обяви първите победили в класацията „Фен на месеца“

От ЦСКА обявиха първите победители в класацията „Фен на месеца“ в клубната ни апликация MyCSKA.

Иван Тиков е новият президент на Българската федерация по тенис, а Стефан Цветков остава почетен президент и член на УС

Легендата на румънския тенис Илие Настасе беше избран за посланик на Българската федерация по тенис.

Конта чака дълга криза в Наполи

Старши треньорът на Наполи Антонио Конте предупреди, че „бурята не е приключила и това няма да стане скоро“, тъй като очаква кризата с контузени футболисти да продължи още няколко седмици.