Левски замина за Австрия

Левски замина за Австрия

Точно в 9.30 часа играчите на Левски пристигнаха с клубния автобус на летище София, предаде репортер на Novsport.com. „Сините” бяха в добро настроение, но футболистите не бяха особено словоохотливи. Само вратарят Георги Петков и защитникът Йордан Милиев се спряха пред медиите, за да кажат мнението си за предстоящия мач от груповата фаза на Лига Европа срещу Ред Бул Залцбург.

Точно в 9.30 часа играчите на Левски пристигнаха с клубния автобус на летище София, предаде репортер на Novsport.com. „Сините” бяха в добро настроение, но футболистите не бяха особено словоохотливи. Само вратарят Георги Петков и защитникът Йордан Милиев се спряха пред медиите, за да кажат мнението си за предстоящия мач от груповата фаза на Лига Европа срещу Ред Бул Залцбург.

Спортно-техническият директор и нов старши треньор на Левски Георги Иванов пристигна 20 минути по-късно на Терминал 2. Гонзо излъчваше оптимизъм, а една малка група привърженици на шампионите му пожела успех.

Доста изненадващо на самолета за Австрия не се качи нито един представител на административното ръковдоство на „сините”. Самолетът за Залцбург излита в 11.00 часа, а по-късно тази вечер футболистите ще направят официалната си тренировка на стадиона на Ред Бул Залцбург.

Отборът на Левски ще отлети обратно за България утре в полунощ.



Георги Иванов - Гонзо: „Очаквам да се представим добре и ще се опитаме да измъкнем нещо от мача. Нормално е да има срив в играчите след тези загуби. Нашата цел е да работим, за да вдигнем самочувствието им, защото те могат да играят футбол. Каквото съм казал на футболистите, си остава в съблекалнята. Видя се, че в доста от загубените мачове бяхме доминиращият отбор.Ще излезем с най-доброто, с което разполагаме, срещу Залцбург и ще се опитаме да изненадаме съперника ни. Смятам, че имаме шанс да прекъснем негативната серия. Не ме притесняват многото промени в групата. Вярвам на всичките си футболисти".



Антони Здравков: „Аз съм в отбора от доста време и познавам добре играчите и треньорския екип. Мисля, че ще има промяна в начина и схемата на игра, но тя няма да се видим в мача с Ред Бул Залцбург. Аз съм реалист, но мисля, че можем да се представим достойно при гостуването си в Австрия. Видяхте какво се случи в Шампионската лига снощи. Ще се постараем да изберем оптималния състав, който ще даде всичко от себе си на терена. Нормално е да няма кардинални промени. Ще се постараем да покажем подобрение в играта. Говорихме много на момчетата, засега обаче повече в негативните моменти. Днес вечерта ще ги съберем и ще им обясним какво се иска от тях и какви са нашите виждания".



Георги Петков:
„Надявам се, че най-накрая ще покажем истинските си възможности и ще спечелим. Трябва да прекъснем черната серия и се надяваме, че ще се изправим на крака. За съжаление трудно бележим голове, но трябва да се отпушим колкото се може по-скоро”.

Седрик Бардон: 
„От доста време имаме лоши резултати. Според мен може да направим равен срещу Залцбург, което ще е добър резултат за нас. Трябва да продължим напред. Нуждаем се от позитивен резултат, за да може да тръгнем напред. Пожелавам на Гонзо да се справи като треньор. Той има нужда от подкрепата на всички футболисти. Работата на Ратко бе правилна, но просто нещата не се получаваха. Той е доста добър специалист, но нямаше много късмет”.



Йордан Милиев: „Отиваме за победа и мисля, че имаме добри шансове да се поздравим с успех. Дано имаме повече късмет. Все още е рано да кажем, дали треньорската смяна е ползотворна. Гонзо е страхотен характер и мисля, че ще ни помогне да излезем от тази ситуация”.

 

Здрави премии в ЦСКА за финала

Обещават петцифрен бонус на "червените"

НА ЖИВО: ЦСКА 1948 - Крумовград 0:0

Гостите водят здрава битка за спасение

Национали на България в отбора на кръга в Ередивизи

Трима българи бяха титуляри в последния кръг

Николай Митов си тръгва от Септември, ясен е следващият му отбор

Договорът му със столичани изтича, двете страни не се разбраха

Потвърдено! Кабаков ръководи финала за Купата

Съдия номер 1 в ранглистата на БФС Георги Кабаков ще ръководи финалния мач в турнира за Купата на България между Лудогорец (Разград) и ЦСКА-София, обяви днес Съдийската комисия.

Официално! МОК смени Стефка с Весела

На сайта на МОК като председател на БОК вече е записана Лечева

Треньорът на националния по минифутбол: Готови сме да стигнем до края на Световното

Селекционерът на националния отбор на България по минифутбол Николай Михов заяви, че пред отбора няма поставена конкретна цел на започващото утре Световно първенство в тази разтовидност на играта в Баку (Азербайджан). По-скоро са си поставили микроцели, а след това ще се гледа мач за мач.

Разкритие! Ясен е новият отбор на Керкез

В Полша гръмнаха с новината, че Душан Керкез е новият старши треньор на местния Краковия, в който играе българския национал Мартин Минчев.

Сериозен проблем за финала за Купата

Задава се голям проблем преди финала за Купата на България между ЦСКА и Лудогорец на Националния стадион "Васил Левски".