Разцепление в Ботев заради Керкез

Разцепление в Ботев заради Керкез
Източник: БГНЕС

Феновете на Ботев Пловдив водят сериозен спор как да бъде посрещнат треньорът Душан Керкез на мача с ЦСКА в събота

Част от запалянковците продължават да недоволстват от решението на Керкез да подпише с ЦСКА, след като обяви, че няма да води друг български отбор. Те искат да посрещнат Керкез с освирквания и негативни реакции. Други обаче са на мнение, че сърбинът е направил сериозен жест към клуба, като се е отказал от част от дължимите заплати и по този начин е облекчил финансово Ботев в момент, в който буквално е бил изправен до стената. Трети припомнят, че под негово ръководство Ботев е постигнал някои от най-големите си успехи в последните години и това го прави важна част от историята на „жълто-черните“, пише Мач Телеграф.

В същото време „канарчетата“ продължават с кампанията по продажба на абонаментни карти и те вече надхвърлиха 2000. Това е донесло над 400 000 лева в касата на Ботев от началото на продажбата им, което е малко повече от седмица. Ако данните да за продадените карти са верни, Ботев се нарежда на второ място в България по този показател. Лидер е Левски е с продадени над 3000 сезонни билета. За сравнение, картите, продадени от другия пловдивски клуб, Локомотив, са едва около 500.

Голмайсторът на Берое аут за ЦСКА

Салдо се контузи преди визитата в София

БФБ отложи решението за нов селекционер

Българска федерация по баскетбол отложи решението за избор на нов селекционер на мъжкия национален отбор

Руи Мота: Играчите се вълнуват повече за мачовете в Лига Европа

Руи Мота заяви, че футболистите на Лудогорец са много по-развълнувани, когато играят в Лига Европа спрямо вътрешния шампионат

Голмайсторът на Септември: При Стамен Белчев играем все по-добре

Благодаря на Николай Митов, че ми даде възможност да играя, каза Фурие

Две победи и загуба за България U15

Полша развали перфектния баланс на "лъвчетата"

Защо Ботев (Пд) се спря на Херо?

Илиян Филипов с коментар за треньорския пост при "канарчетата"

БФС и официалният партньор на Серия „А“ представиха иновативни решения за анализ на данни

Добрин Гьонов откри форума

Спартак Варна и Пирин оцеляха

Двата клуба остават под мониторинг

БФС отложи решението за инцидентите с Вуцов на "Тича"

Лудогорец и Спартак Вн са наказани с по 1500 лева