Лиъм Купър отново не тренира с ЦСКА

Лиъм Купър отново не тренира с ЦСКА

Проблемите в защита за Александър Томаш обаче не свършват дотук

Перлата в лятната селекция на ЦСКА – Лиъм Купър, не взе участие и в днешното сутрешно занимание на червените.

Бранителят получи контузия при шампионатната загуба от Септември Сф.

Проблемите в защита за Александър Томаш обаче не свършват дотук.

С основната група на червените не тренираха Браян Кордоба и Тибо Вион.

Двамата бяха във фитнеса и провеждаха индивидуални занимания.

Очаква се те да бъдат готови за мача с Левски, но няма да се рискува прибързване при връщането им към тренировки с основната група.

По време на тренировката, тимът, воден от Александър Томаш, бе посетен от легендата на ЦСКА Димитър Пенев, който дойде на Панчарево, за да надъха армейците за големия мач в събота.

БФ борба с позиция за бъдещето на Семен Новиков и Кирил Милов

Управителният съвет на Българската федерация по борба проведе среща с олимпийския шампион Семен Новиков, европейския шампион Кирил Милов и национални състезатели от клуба по борба на ЦСКА.

България без Десподов в Индонезия

Националът остава в Солун

Хаджиевски бесен на Спартак

Можехме да спечелим, призна специалистът

Алвеша: Смените направиха разликата

С Локомотив София ще е труден мач, призна специалистът

Франция уреди предпоследната контрола преди Световното

Националният отбор на Франция по футбол ще срещне тима на Кот д'Ивоар в контрола на 4 юни в Нант за предпоследния си подготвителен мач за Световното първенство, като последната среща ще бъде на 8 юни в Лил, но не се знае още съперникът, предаде АФП.

Драма на "Коритото", ЦСКА 1948 с обрат в последната секунда (ВИДЕО)

Атанас Илиев герой за "червените"