Лицензът на националния селекционер изтича

Лицензът на националния селекционер изтича

Този на младежкия селекционер също

Лицензите на националните селекционери Александър Димитров и Тодор Янчев изтичат в края на годината. Двамата трябва да преминат опреснителен курс. Той е насрочен за средата на декември в треньорската школа.

В списъка с треньори, чиито лицензи изтичат, фигурират още няколко имена. Сред тях е помощникът на Александър Димитров – Явор Вълчинов. Включени са също наставникът на ЦСКА Христо Янев и спортният директор Бойко Величков, съобщава 24 часа.

Бившият треньор на червените Александър Томаш също е в списъка. Сред изтъкнатите футболисти са Радостин Кишишев, Светослав Тодоров, Росен Кирилов, Здравко Здравков, Мариян Христов, Владимир Иванов-Фугата и Викторио Павлов. Бившият наставник на Левски Николай Костов и Петър Колев също трябва да подновят своите лицензи.

Генчев предупредил от играчите си преди мача с Ботев Пловдив

Треньорът на Локомотив (София) Станислав Генчев е провел разговор с един от основните си футболисти преди домакинството на Ботев (Пловдив)

Шеф на ФКСБ се подигра с Ботев и Балоянис

Михай Стойка отрече, че румънският гранд има интерес към гръцкия защитник

ЦСКА с амбициозна трансферна цел

"Червените" в конкуренция с Рейнджърс за норвежки халф

Локомотив Пловдив приема Арда в интригуващ двубой

Срещата е днес от 15:00 часа

Локо София срещу Ботев Пловдив в здрав сблъсък

Станислав Генчев се изправя срещу Херо в "Надежда"

Черно море и ЦСКА в пряк сблъсък за топ 4

Срещата на "Тича" е днес от 17:30 часа

Прогноза: Под 2.5 гола в "Надежда"

Генчев отново се изправя срещу Ботев (Пд)

Над 500 участници взеха участие във второто издание на турнира „Училищни лъвчета 2025“

Иван Турициов и Мартин Георгиев посетиха турнира

Лудогорец пуска билетите за ПАОК на Никулден

Не изпускай шанса да си част от големия мач, зоват "орлите"