"Литекс" отряза "Левски" за ас

"Литекс" отряза "Левски" за ас

"Оранжевите" оцениха Симеон Славчев на 4 милиона евро

"Литекс" постави непосилна за родните клубове цена на новата си звезда Симеон Славчев. "Оранжевите" искат 4 млн. евро за халфа. Тази сума спира "Левски" да го върне отново в София. "Сините" са подпитали отдалеч при какви условия ловчанлии ще се разделят с юношата на "Септември". Възможно е сумата да важи единствено за тима от "Герена". Както е известно, отношенията между двата клуба за доста обтегнати. Преди година столичани си направиха устата за Георги Миланов, но от Ловеч набързо ги отрязаха с подобна сума.

 
"Познавам добре "Литекс". Комплектовани са с добри футболисти - млади и опитни", обяви Антони Здравков. Той няма да може да разчита на Борислав Цонев. Талантът от Благоевград е с травма от юношеския национален отбор. Здравков се надява, че Генков и Макриев ще се събудят срещу "оранжевите".
 
"Имат психологически проблем, но са опитни и ще се справят с него. Питах Ларсен Туре дали може да играе като нападател, каза - "не"", обясни треньорът на "сините" и захапа колегата си Стойчо Младенов. "Между закачка и омраза има огромна разлика. Ако излязат с фланелки 5:0 и ние ще извадим такива, а може и с няколко различни", отсече Сухия. Той обаче бе категоричен, че вината за гафовете с младежките национали е на БФС, а не на клубовете.
 
Стадион "Георги Аспарухов" пък ще има нов вид за мача с "Литекс". Фенове разкрасиха фасадата на сектор "В" с надписи в чест на юбилея.
Шиняшики: Понякога вкарваш и такива голове

Бразилецът отбеляза страхотен гол във вратата на Черно море

Илиан Илиев: В Черно море винаги сме максималисти

„Влязохме по-добре в мача, на този терен, можем да кажем, че днес той ни попречи, а срещу ЦСКА ни помогна.“

УЕФА промотира Гидженов в ранглистата на съдиите

България ще има двама съдии в Категория 1 на ранглистата на ФИФА за 2026-а година, след като днес стана ясно, че Радослав Гидженов се изкачва  от втората категория.

Тунчев: Завършихме годината както трябва и както подобава на Арда

„Успяхме да завършим годината добре, с победи срещу водещите отбори.“

Арда на четвъртфинал за Купата след класика на "Тича"(ВИДЕО)

Черно море отпадна от турнира

Ас на Левски претърпя операция

Алдаир претърпя успешна медицинска интервенция

УЕФА отново насочи прожекторите към Кирил Десподов

След лудия трилър и зрелищното 3:3 между Лудогорец и ПАОК в Разград

НА ЖИВО: Черно море – Арда 0:3

Гледайте и следете тук осминафинала за Купата на България…

Драгомир Драганов ще отговаря за ВАР-системата на два мача в Кипър

Варненецът най-напред ще бъде главен ВАР-арбитър в градското дерби на Лимасол