Локо Пд с трудна задача да заличава издънката с Хебър срещу Крумовград

Локо Пд с трудна задача да заличава издънката с Хебър срещу Крумовград

Превю за мача

Крумовград приема отбора на Локомотив (Пловдив) в среща от 23-ия кръг на efbet Лига. Мачът започва в 15:15 ч. и ще се предава по Диема Спорт. Може да го проследите и с NOVSPORT.COM.

Срещата на футболен комплекс „Никола Щерев – Старика“ противопоставя деветия и петия във временното класиране.

В предишния кръг Локомотив допусна домакинска загуба с 1:2 от Хебър, а Крумовград победи Локомотив (София) като гост с 2:0. Новакът в елита показва много добри игри и резултати от пристигането на наставника Станислав Генчев и е само на 2 точки от седмото място.

Локомотив инкасира инфарктна загуба в добавеното време от Хебър след вратарска грешка, като след двубоя наставникът Александър Томаш сподели, че оставането му в отбора след края на сезона не е сигурно.

Треньорът на домакините няма да може да използва новото попълнение Момчил Цветанов. Опитният футболист е наказан. Контузия продължава да лекува и Александър Георгиев. 

За гостите с наказание е Ангел Лясков. Христо Иванов е готов за игра, след като получи удар в главата по време на мача с Хебър. Очаква се на вратата на "смърфовете" отново да бъде Кристиан Томов, а Динко Хоркаш да остане на пейката по нареждане на собственика Христо Крушарски. Привлеченият тази зима Мартин Луков едва ли скоро ще е в групата. Той е изостанал с подготовката.

КРУМОВГРАД - ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ)

Вероятни състави:

КРУМОВГРАД: Я. Георгиев; Шимич, Кацаров, Машедо; В. Велев, Ареяс, С. Юсеин, Луан; Д. Тонев, Рапосо; А. Колев

ЛОКОМОТИВ ПД: Томов; Камдем, Паскалев, Сегура, Пешов; Дион, Евандро, Райнов, Баи; Д. Илиев, Х. Иванов

СЪДИЯ: Красен Георгиев
СТАДИОН: "Никола Щерев - Старика", Коматево
СЪДИЯ: 15:15 часа