Локо (Пд) вече търси заместник на Хоркаш

Локо (Пд) вече търси заместник на Хоркаш

Хърватинът все по-близо до изхода на "Лаута"

Ръководството на Локомотив (Пд) вече работи по привличането на нов вратар, научи Novsport.com. На "Лаута" са уверени, че до края на трансферния прозорец ще продадат титулярния страж Динко Хоркаш, към когото интерес не липсва. 

Хърватинът е с изтичащ в края на сезона договор и към днешна дата изглеждат илюзорни шансовете да преподпише нов. Интерес към него има от Полша. В същото време спортният директор Илко Пиргов има за задача да набележи потенциалния наследник на бившия страж на Динамо (Загреб). Не е изключено той да дойде от друг отбор от Първа лига.

Освен Хоркаш, другият, с когото старши треньорът Александър Томаш разполага, е младият Кристиан Томов, който е на 21 години. "Смърфовете" се събират за първа тренировка на 8 януари и ще се подготвят изцяло на родна земя, въпреки че наставникът на тима се надяваше клубът да му осигури лагер извън Пловдив. 

Хиляди посрещнаха Аржентина след загубения финал

След поражението на финала на Световното първенство през 2026 г. престоят на националния отбор на Аржентина в Съединените щати приключи

Черно море вдига двама за варненското дерби

Лекарският щаб на Черно море прави всички възможно да намали щетите от старта на сезона за предстоящото варненско дерби със Спартак

Арсенал реши кой ще замени Салиба

Плановете на Арсенал за защитата претърпяха неочакван обрат на трансферния пазар

Удар за Левски: Губи Ради Кирилов за дълго

Футболистът на Левски Радослав Кирилов трябва да се подложи на операция на менискус

В Германия се възмутиха от поведението на Аржентина

Аржентинският национален отбор не остави добро впечатление в последния мач на Световното първенство

Ботев (Пловдив) обяви вход свободен за доиграването на двубоя от първия кръг срещу Локомотив (София)

Ботев (Пловдив) обяви вход свободен за доиграването на двубоя от първия кръг срещу Локомотив (София)