Локо Пловдив дебне три точки срещу Монтана

Локо Пловдив дебне три точки срещу Монтана
Източник: БГНЕС

Локомотив Пловдив и Монтана се изправят един срещу друг в 17-ия кръг на efbet Лига днес в 17:30 часа.

Срещата ще бъде предавана пряко по Диема Спорт, а с NOVSPORt.COM можете да я проследите на живо. 

Локомотив Пловдив продължава да прави хубав сезон и е в топ 4 на класирането. Наред е домакинство на Монтана.

Гостите са с 3 поредни поражения. Монтана в повечето случаи играе добре, но прекалено често не получава заслуженото. В последния кръг пък беше пометен от лидера Левски, така че сега настроението в лагера на хората на Анатоли Нанков няма да е така приповдигнато.

Монтанчани са в поредица от 7 дуела, в които са отбелязали поне по едно попадение, така че "смърфовете" ще трябва да внимават в този аспект.

ОФИЦИАЛНО: Дани Себайос напусна Реал Мадрид

Дани Себайос вече не е футболист на Реал Мадрид, след като клубът официално обяви прекратяването на договора на полузащитника по взаимно съгласие.

Рийс Джеймс пропуска мача с Панама

Рийс Джеймс ще пропусне последния мач на Англия от груповата фаза на Световното първенство срещу Панама, след като не участва в тренировка в навечерието на мача

Лудогорец отнесе Етър със 7:4 в първата контрола (ВИДЕО)

Лудогорец спечели с хокейния резултат 7:4 първата си контрола от лятната подготовка, противопоставила разградчани на Етър

Локо София победи косовския шампион при дебюта на Любо Пенев

Любослав Пенев започна периода си в Локомотив София с победа с 2:1 над шампиона на Косово – Дрита, по време на лагера в Банско

Феновете на Левски продължава да изкупуват екипи и абонаментни карти

Феновете на Левски продължават да бъдат активни и вече поръчаха над 14 500 от шампионските фланелки

Исак: Да, скарах се на Еланга

Изравнителният гол на Антони Еланга помогна на Швеция да се класира за осминафиналите на Световното първенство по футбол след равенство 1:1 с Япония, но докато съотборниците му празнуваха резултата, нападателят се свлече на земята от разочарование, мислейки си, че не са се класирали