Локо (Пловдив) загуби от литовци в Турция

Пловдивчани паднаха от Судува

Отборът на Локомотив (Пловдив) загуби с минималното 0:1 от Судува в последната си контрола на турска земя. През първото полувреме и двата отбора имаха добри положения за гол, но такъв не падна. За пловдивчани на два пъти Веселин Марчев бе близо до откриване на резултата.

В началото на второто полувреме Судува поведе с гол на Сисилия. Локомотив държеше инициативата до края на мача, но резервата Симеон Райков не успя да се разпише. Аралица също бе близо до изравняване на резултата, но ударът му с глава премина над вратата.

Стартов състав на Локомотив (Пловдив) за контролата: Илко Пиргов, Димитър Везалов, Асен Георгиев, Димитър Велковски, Мухамед Муса, Игор Банович, Первиз Умарбаев, Абделхакин Буна, Димо Бакалов, Веселин Марчев, Анте Аралица.