Локо Сф с нов съперник за първата контрола

Локо Сф с нов съперник за първата контрола

Локомотив София ще изиграе първата си контролна среща от лятната подготовка в Банско в петък, а противник в нея ще бъде Дрита (Косово), съобщават от клуба.

 

"Има промяна на съперника: ще се изправим срещу шампиона на Косово - "Дрита". Проверката ще започне в 18 часа на терените на "Evima Sport" в Банско", съобщиха от Локомотив в своята официална страница.

Столичани трябваше да се изправят срещу Балкани (Косово), но съперникът беше променен ден преди проверката.