Локо София изпусна дуо от Славия

Локо София изпусна дуо от Славия

Кейта и Христов си тръгнаха от "Надежда"

Локомотив София се размина с двамата футболисти, дошли на проби от Славия, научи Novsport.com. 

Сибири Кейта и Николай Христов са приключили с тренировъчния процес в "Надежда", но не заради решение на треньорския щаб на "железничарите".

Двамата не са останали впечтлени от условията в клуба и са предпочели да се върнат на стадион "Александър Шаламанов", където да търсят други възможности за техен трансфер.

Кейта и Христов не попадат в плановете на старши треньора Златомир Загорчич и той няма да разчита на тях за новия сезон. 

В същото време в Локо София продължават да търсят нови попълнения, след като смяната на собствеността през лятото забави повечето процеси. 

Лудогорец обмисля да купи български национал

В Лудогорец вече работят усилено по лятната си селекция

Георги Йомов: От четири години не съм спирал да тренирам

Бившият национал на България Георги Йомов е все по-близо до завръщане на терена

Левски вдига капитана за мача с Добруджа

Капитанът на Левски Георги Костадинов се очаква да попадне в групата на треньора Хулио Веласкес за предстоящото гостуване на Добруджа

България излиза в битката за трофея от FIFA Series срещу Индонезия

"Лъвовете" се изправят срещу домакините на турнира от 16:00ч

Винисиус ще може да играе срещу Хърватия

Крилото на Реал Мадрид и бразилския национален отбор Винисиус Жуниор се завърна към заниманията със своите съотборници в "селесао"

Престижно: Георги Кабаков ще свири контролата на Испания срещу Египет

Един от най-добрите български съдии в последните години Георги Кабаков ще бъде главен съдия на контролата между Испания и Египет