Локомотив (Горна Оряховица) удари с 4:3 Струмска слава

В 18-ата минута Кристиян Димитров откри от дузпа

Локомотив (Горна Оряховица) зарадва феновете си с първа победа в новото първенство на Втора лига. "Железничарите" се наложиха с 4:3 над новака Струмска слава (Родомир).

В 18-ата минута Кристиян Димитров откри от дузпа - 1:0. Резултатът се запази до края на полувремето. Втората част обаче започна бурно и се превърна в голов трилър. В 48-ата минута Димитър Петков изравни. В 54-ата Локомотив отново поведе, като този път точен бе Антоний Балъков.

Бедри Рюстемов вкара първото си попадение за "железничарите" в 61-ата минута. Гостите от Радомир обаче не се примириха и не приеха, че мачът е решен. Борислав Николов намали на 3:2 в 65-ата и пак той изравни в 75-ата за 3:3.

Избраниците на Александър Димитров все пак успяха да измъкнат победата. Точен за втори път бе Кристиян Димитров, който в 83-ата минута оформи крайното 4:3.
Керкез: Бяхме изморени

"Искаме да се борим на два фронта - за Купата и за Европа през първенството", увери специалистът

Валентин Илиев: Има лъч светлина в отбора