Локомотив отстъпи пред Берое на Лаута при U17 (ВИДЕО)

Локомотив отстъпи пред Берое на Лаута при U17 (ВИДЕО)

Два червени картона белязаха мача

Юношеският отбор на Локомотив до 17 години допусна домакинско поражение от Берое (Стара Загора). "Черно-белите" отстъпиха на "заралии" с 2:5 на изкуствения терен на Лаута.



Гостите откриха резултата в 6-та минута след корнер, а в 13-тата поведоха с 0:2. В края на полувремето Берое стигна до трети и четвърти гол. В началото на втората част Петко Петков намали за 1:4 след топовен изстрел от над 35 метра. В ответната атака Берое вкара за 1:5. Минути след това Николай Джелебов реализира за 2:5. Двата отбора доиграха срещата с човек по-малко. Нервите взеха връх в 64-та минута, когато Велко Мичкюров от Локомотив и и Стоян Вергиев oт Берое бяха изгонени заради спречкване.

Васил Минев и Мартин Великов са двамата нови международни съдии от България

Те сменят Никола Попов и Драгомир Драганов

Бойко Величков: Новият стадион помага за трансферите

Спортният директор на ЦСКА Бойко Величков говори за реконструкцията на стадион "Българска армия", който трябва да бъде изцяло завършен през лятото

Божинов: Не се делим на червени и сини, правим всичко възможно да помогнем на Любо

„За мен трябва повече да си уважаваме футболистите, които са допринесли и направили много за българския футбол", каза той

Гаджев: Любо Пенев е един от треньорите, от които съм научил най-много

"Колоритен, строг, но справедлив", каза бившият халф за Ел Голеадор

Миланов: Любо Пенев е като мой баща, сигурен съм, че ще се справи

"Той е един от малкото, които са ми помогнали в моята футболна кариера и на които дължа всичко", каза халфът

Чочев: Всеки има респект към Любо Пенев

“Един изключителен треньор, професионалист, държи на всеки един детайл", каза халфът

Радослав Здравков: С този характер Любо ще пребори болестта

"Сега в момента всяка една дума е излишна", каза той

Трио ненужни не иска да си тръгва от Левски

Преговорите продължават

Мартин Камбуров: Пиша 6+ на Локо Пд за есента!

"Ако един ден се върна, ще бъде по моя начин", каза бившият нападател