Локомотив (Пд) не пусна Александър Томаш към Кипър

Локомотив (Пд) не пусна Александър Томаш към Кипър

Наставникът имал покана да поеме АЕЛ Лимасол

Наставникът на Локомотив Пловдив - Александър Томаш, е имал възможността да поеме кипърския АЕЛ Лимасол, пишат медиите на Острова на Афродита. Ръководството на "смърфовете" обаче не е пуснало специалиста, под чието ръководство отборът се представя впечатляващо и оглавява класирането в efbet Лига.

АЕЛ не се представи задоволително през миналия сезон и завърши на осмо място в кипърското първенство през миналия сезон, а от началото на този има само две победи и е в долната половина на таблицата. Това доведе до уволнението на наставника Христос Харалабус. Вчера клубът официално назначи за негов наследник финландеца Тони Коскела.

Начело на АЕЛ преди време беше Ивайло Петев. Треньорът на Лудогорец пое състава през октомври 2013-а година и го изведе до второто място в крайното класиране. Той напусна поста през ноември следващата година и малко след това стана национален селекционер на България.

Цветомир Найденов си пожела Левски за Купата, иска да види дали са напреднали

Той обяви това в социалните мрежи

Цветомир Найденов поздрави ЦСКА 1948 и пожела успех на Янтра

Благодетелят на ЦСКА 1948 – Цветомир Найденов, поздрави футболистите и треньорския щаб на тима за отношението им в 1/16-финалния сблъсък срещу Янтра Габрово

Моци: Не можем да намери треньор от днес за утре

Техническият директор на Лудогорец – Козмин Моци, заяви, че не може да каже кога разградчани ще имат нов треньор

Ще има по-малка буферна зона за Вечното дерби

Само близо 6500 места ще бъдат затворени като буферни зони за дербито между Левски и ЦСКА, което ще се проведе на 8 ноември на стадион "Васил Левски"

Боби Цонев: Да не избързваме с цели да ставаме шампиони

Полузащитникът на ЦСКА 1948 Борислав Цонев сподели мнението си след класическия успех над Янтра (Габрово) за Sesame Купа на България

Луканов: Сблъскахме се с друг свят

Старши треньорът на Янтра Емануел Луканов говори след загубата с 0:4 от ЦСКА 1948 за Купата на България

Иван Стоянов: Ние играем сериозно срещу всеки

Наставникът на ЦСКА 1948 Иван Стоянов остана доволен от победата на своя тим над Янтра

Билетите за Левски - ЦСКА в продажба от петък!

Билетите за голямото дерби на българския футбол между Левски и ЦСКА ще бъдат пуснати в продажба в петък (31 ноември), в 14:00 часа

След 1/8-финалите: 15 елитни и един аматьорски отбор продължават в Купата

15 отбора от Efbet лига влязоха в осминафиналите на Sesame Купа на България