Локомотив Пловдив може да се сдобие с нов собственик

Локомотив Пловдив може да се сдобие с нов собственик

Преди няколко месеца той твърдеше в родината си, че ще купи 10% от акциите на Левски

 Пловдивският Локомотив може да се сдобие с нов собственик. Италианският бизнесмен Бенедето Манчини разпрати съобщение до медиите за организирана пресконференция.

 
Преди няколко месеца той твърдеше в родината си, че ще купи 10% от акциите на Левски. Това бе опровергано от боса на "сините" Спас Русев.
 
 
"Каним ви на официална пресконференция на 30.11.2017 /четвъртък/ от 12,00 часа в зала "Пълдин" в парк-хотел "Пловдив" /до стадион "Локомотив"/. На срещата предствители на италианската фирма "Манчини груп" ще обявят своите инвестиционни намерения във футболен клуб "Локомотив" Пловдив.
 
 
Италианският бизнесмен г-н Бенедето Манчини ще официализира своя интерес към закупуването на клуба и бъдещите инвестиции в него.
 
 
BM Group работи в областта на развитието на търговски и промишлени проекти в Русия, България, Турция, Дубай, Малта, Португалия и Словения.
 
 
Компанията има участие в спортни проекти в Русия, Словения, Португалия и Англия", се казва в съобщението.
Кирил Домусчиев: Всичко това ще се помни още поне 100 години!

„Успех, Лудогорец и смело напред!“

Ботев (Пловдив) продаде 800 абонаментни карти

Вижте какво съобщиха „жълто-черните“

Легендите на Лудогорец със зрелищно 2:2 (ВИДЕО)

Шоу за 80-годишния юбилей на шампионите

Лудогорец отпразнува 80-годишнината си с мач на легендите и голямо шоу (ВИДЕО)

Спектакълът включваше концерт и нова песен за шампионите

Десподов: Лудогорец остава в сърцето ми

"Животът ме научи на едно нещо – никога не казвай никога"

Кошмар за защитник на Локо Пд, аут е за нови 6 месеца

Калоян Костов е със скъсана предна кръстна връзка и ще се подложи на операция

Вижте кои ветерани играят за юбилея на Лудогорец

Двубоят стартира в 18:00 часа

Беретини намекна, че скоро ще се откаже от тениса

Матео Беретини загатна за възможно оттегляне от професионалния тенис

Доскорошен нападател на ЦСКА 1948 ще играе в Косово

Македонският нападател Марио Илиевски, който до скоро беше част от ЦСКА 1948, продължава кариерата си в косовския гранд Прищина