Лудогорец без Квадво Дуа за старта в Шампионска лига

Лудогорец без Квадво Дуа за старта в Шампионска лига

Трима почти сигурно напускащи са в групата на „орлите“, вижте я

Лудогорец определи групата си от футболисти за мачовете с Динамо (Минск) от първия квалификационен кръг на Шампионска лига.

От нея отсъства един основен футболист, но пък са включени трима, за които вероятно това ще са последни срещи със зеления екип.

Нападателят Квадво Дуа е аут заради контузия. Очакванията са швейцарският нападател да е извън терените за около три-четири седмици. Междувременно в списъка са Тодор Неделев, Аслак Фон Витри и Якуб Пьотровски, които вероятно ще преминат съответно в Ботев Пловдив, Розенборг и Удинезе.

Двете нови попълнения – Филип Калоч и Станислав Иванов, са в групата на Лудогорец. Първият мач между Лудогорец и Динамо Минск ще се играе на „Хювефарма Арена“ в сряда, 9 юли, от 20:30 часа. Ответната среща в Унгария е седмица по-късно, на 16 юли, от 21:45 часа българско време.

ГРУПАТА НА ЛУДОГОРЕЦ:

ВРАТАРИ: Серджио Падт, Хендрик Бонман, Дамян Христов; 

ЗАЩИТНИЦИ: Антон Недялков, Диниш Алмейда, Едвин Куртулуш, Аслак Фон Витри, Сон, Оливие Вердон, Методи Стефанов;

ПОЛУЗАЩИТНИЦИ: Якуб Пьотровски, Тодор Неделев, Ивайло Чочев, Агибу Камара, Дерой Дуарте, Филип Калоч, Педро Нареси, Иван Йорданов;

НАПАДАТЕЛИ: Кайо Видал, Емерсон Родригес, Ив Ерик Биле, Бърнард Текпетей, Ерик Маркус, Станислав Иванов.

Веласкес: Левски върви с малки крачки напред

"Ако работим заедно и в екип, нещата ще се получават"

Черно море стартира в понеделник

Първата тренировка на „моряците“ ще се проведе на стадион „Тича“ от 17:00 часа

ЦСКА връща откритите тренировки и пресконференциите

ЦСКА ще върне пресконференциите и откритите тренировки, за да може феновете да черпят информация от първа ръка

Левски следи полузащитник на Спартак Варна

Левски следи ситуацията с халфа на Спартак (Варна) и младежки национал Дамян Йорданов, съобщава "Тема Спорт"

Джеси Марш остана доволен от храбростта на канадците

Старши треньорът на Канада Джеси Марш заяви, че е доволен от начина, по който отборът му реагира, за да стигне до равенството 1:1 с Босна и Херцеговина в първия мач от група Б на Световното първенство

Майкон няма да ходи в бразлиски гранд

Спекулациите за бъдещето на защитника на Левски Майкон продължават