Лудогорец картотекира защитник

Лудогорец картотекира защитник

Ръководството на Лудогорец успя да уреди картотека ма защитника Михаил Полендаков.

Младежкият национал за първи път попадна в групата на разградчани при гостуването на Дунавс снощи, спечелено с 2:0. 19-годишният десен бек обаче не направи дебют със зеления екип, тъй като треньорът Томас Райс предпочете да заложи първо на Йоел Андерсон, а след това и на Сон.

Документите на младока бяха забавени от клуба, който държи правата му - Шефилд Юнайтед. Бранителят ще играе на "Хювефарма Арена", като преотстъпен от "остриетата". Той влиза в правилото на БФС за български футболист до 23 години, който да започва мачовете в елита и да бъде на терена минимум едно полувреме. В Русе наредбата бе спазена с левия защитник Симеон Шишков.

Статистиката е на страната на ЦСКА преди реванша с Карабах

ЦСКА си тръгна с 0:0 от Баку и историята показва, че шансовете на „червените“ да продължат напред след такъв резултат възлизат на 66,67 %.

Фен №1 на Черно море: Всички наши играчи да бъдат подложени на детектор на лъжата

Шефът на Национален фенклуб „Черно море“ призова ръководството на клуба да подложи на детектор на лъжата всички играчи на тима, които участваха в битката за Варна.

Левски излиза за 4,5 млн. евро в Крайова

"Сините" излизат в един от най-важните си мачове за годината утре

Левски губи бек задълго

Левски може да загуби за дълъг период десния бек Оливер Камдем.

ЦСКА разпродава крила

ЦСКА ще се раздели с две от крилата си в следващите седмици.

Манолев вече работи в ЦСКА

Ръководните промени в ЦСКА най-вероятно ще продължат и в следващите дни.