Лудогорец срещу Ференцварош в плейофите на Лига Европа!

Лудогорец срещу Ференцварош в плейофите на Лига Европа!
Източник: БГНЕС

Двата отбора отново пресичат пътищата си в Европа този сезон

Лудогорец ще се изправи срещу Ференцварош за трети път този сезон, след като това отреди жребия за плейофите за 1/8-финалите в Лига Европа. 

Разградчани вече играха с унгарския тим два мача през лятото в квалификациите за Шампионската лига, където брутални съдийски отсъждания срещу "орлите" в Будапеща пратиха Ференцварош напред. 

След това двата отбора отново пресякоха пътищата си в основната фаза на Лига Европа и Лудогорец загуби гостуването си с 1:3. Сега разградчани ще имат шанс да изковат така желания реванш. При победа срещу Ференцварош, родните шампиони ще играят срещу един измежду потугалските Брага или Порто.

В жребия участваха общо 16 тима, които завършиха от девето до 24-о място в основната фаза на турнира.

Първите осем отбора се класират директно за 1/8-финалите, а допълнителната пресявка ще трябва да излъчи техните противници в първия същински кръг на елиминационната фаза.

Според букмейкъра WINBET българският отбор е фаворит в първия двубой на 19 февруари. Вероятността за победа на Лудогорец е 41,2 процента. Шансовете за равенство са 29,9%, а за успех на Ференцварощ 32,9%.

 

 

Шефът на Спартак Вн има големи очаквания от новия чужденец

Шефът на Спартак Варна публикува снимка с новото попълнение Анхел Гомес.

 Цварц разочарован от Локомотив (Пд)

Нападателят на ЦСКА Жоел Цварц изрази недоволството си от официалната позиция на Локомотив Пловдив във връзка с преминаването му при „червените“.

Новият автобус на Спартак Варна вече е на стадиона

Спартак Варна вече има автобус за представителния тим, след като кампанията на феновете се оказа успешна и бяха събрани необходимите пари за закупуването на возилото.

Франк Лампард иска Станич във Висшата лига

Ковънтри също с интерес към звездата на Лудогорец, Олимпиакос вдига офертата си

Сираков: Продаваме двама и плащаме

Настоящият президент и бивш собственик на Левски Наско Сираков говори за дълга към Васил Божков при представянето на сегашния собственик Атанас Бостанджиев. 

Левски прати нападател в Арда

Преслав Бачев има 22 мача и 2 гола за "сините"