Лудогорец и ЦСКА 1948 определят последния полуфиналист за Купата

Лудогорец и ЦСКА 1948 определят последния полуфиналист за Купата

Мачът започва в 17,30 часа

Лудогорец приема ЦСКА 1948 на "Хювефарма арена" в последен мач от 1/4-финалите на турнира за Купата на България. Мачът е с начален час 17:30. Лудогорец е в добра форма, като спечели срещу този съперник Суперкупата на България преди по-малко от 20 дни. Това може да даде самочувствие на играчите на Георги Дерменджиев, че знаят как да се справят и този път.

"Орлите" отпаднаха от европейските клубни турнири и вече са изцяло фокусирани върху вътрешните мачове, като целта пред отбора е спечелване на първенството и на Купата на България.

ЦСКА 1948 все още търси първата си победа след подновяването на шампионата. "Червените" направиха две поредни равенства след загубата от Лудогорец за Суперкупата на България. Това е добър шанс за ЦСКА 1948 да се върнат на победния път, като този турнир може да е единствената надежда на тима за участие в евротурнирите догодина.

Разкритие: Скандални злоупотреби на Колежа (ДОКУМЕНТИ)

ПИМК продавали на двойни цени оборудването на Общината?

Ботев (Пловдив) пусна билетите за ЦСКА 1948

Вижте какво съобщиха от „Колежа“

НА ЖИВО: Арда – ЦСКА 0:0

Попето е резерва за кърджалийци, гледайте и следете мача тук…

Галатасарай и Академия "Хаджи" спечелиха "Голд Къп" в Кранево

Турнирът за пореден път бе най-силният в България

Веласкес: Без еуфория преди Лудогорец (ВИДЕО)

"Сините" без проблеми в състава за дербито

БФС отговори на Ботев (Пд) и Левски

От централата пуснаха съобщение до двата клуба

Левски с последна тренировка преди Лудогорец

“Сините” приемат шампионите утре вечер в дербито за върха

ЦСКА обяви групата за мача с Арда

“Червените” гостуват в Кърджали днес

Лъчезар Димов: Нашата цел е да изградим силно поколение (ВИДЕО)

Директорът на БФС засегна куп важни теми при юношите