Лудогорец маха трима през зимата, за да счупи трансферния си рекорд после

Лудогорец маха трима през зимата, за да счупи трансферния си рекорд после

Бургзорг, Ернандес и Абало са тримата фаворити да си тръгнат от Разград, пече се нова голяма сделка

Трима футболисти може да напуснат Лу­догорец през зимата, пише "Тема Спорт".

Става Въпрос за халфо­вете Мичел Бургзорг, Себастиан Ернандес и Дани Абало. И трима­та Все по-рядко попа­дат в игра. Последни­ят дойде през лятото и в началото имаше силни изяви, но посте­пенно загуби доверие­то на Стойчо Стоев.

Решението за евен туалното им освобож­даване ще зависи от това каква селекция ще бъде направена по време на зимната пау­за. Не е изключено и тримата да останат в тима, но това е малко вероятно.

Кирил Домусчиев готви нова голяма сделка за играч от класа, която по всяка вероятност ще счупи трансферния рекорд на Лудогорец. Но за да има баланс от отбора ще си тръгнат ненужни играчи, като засега Бургзорг, Ернандес и Абало са фаворити за раздяла. 
Николай Киров: Работа и време, това е

Старши треньорът на Ботев Пловдив - Николай Киров, сподели мнението си след контролата срещу Берое, загубена с 1:2 на „Колежа“

Берое надви Ботев Пловдив с 2:1 при завръщането на Тодор Неделев (ВИДЕО)

Берое победи Ботев Пловдив с 2:1 в приятелски мач, игран на стадион „Христо Ботев“

Двама пропуснаха последната тренировка на ЦСКА

ЦСКА проведе последното си занимание преди утрешната последна предсезонна контрола срещу Раднички (Ниш)

Пьотровски се приближава все повече към Удинезе

Италианският Удинезе засилва натиска за полузащитника на Лудогорец Якуб Пьотровски, съобщава авторитетният журналист Джанлуиджи Лонгари

Фаетон се сбогува с ЦСКА, намекна за расизъм към него

Матиас Фаетон благодари на „истинските привърженици на ЦСКА“, след като бе преотстъпен в швейцарския Цюрих

Левски разкри каква е контузията на Цунами след Апоел Беер Шева

Защитникът Вендерсон Цунами, капитан на българския футболен клуб Левски, е с разтегната външна връзка на коляното на десния крак, съобщават "сините" на официалния си уебсайт

ОФИЦИАЛНО: ЦСКА се раздели с Фаетон, ясно е къде отива

Фланговият футболист на ЦСКА Матиас Фаетон ще играе като преотстъпен във ФК Цюрих през новия сезон

Мартин Райнов преподписа с Янтра

Халфът остава при "ковачите"

Феновете на Левски отвяха конкуренцията в Европа

Мачът на "сините" е най-посетен от всички в евротурнирите