Лудогорец не успя да привлече французин заради разногласия при преговорите

Лудогорец не успя да привлече французин заради разногласия при преговорите

Жандо Фукс е водил разговори с "орлите", но подписва с Алавес

Българският шампион Лудогорец е пропуснал да привлече 21-годишния полузащитник Жандо Фукс, който вече е играч на испанския елитен клуб Алавес. Това разкрива самият футболист в чат с фенове на баския отбор. Фукс е от камерунски произход, но има френски паспорт и не е чужденец в рамките на Европейския съюз.

Той е продукт на школата на Сошо, който в момента е във втора лига на френското първенство и се намира в сериозни финансови затруднения. Фукс играе като дефанзивен халф и вече има договор с Алавес до юни 2023-а година. Въпреки че е играл до момента във френската Лига 2, баските от Алавес не се поколебали да платят исканата трансферна сума.

"Имах вариант и да отида в българския Лудогорец, но се появиха разногласия, които не мога да коментирам. След това дойде предложението от Алавес. Сега съм тук и чакам с нетърпение да започне първенството в Примера дивисион, казва 21-годишният дефанзивен халф. Българските шампиони взеха в тази зона 29-годишния Стефан Баджи от Бурсаспор, който изпадна от турската Суперлига.

Ради Кирилов доволен след дебютния си гол за Левски

Радослав Кирилов реализира първия си гол с фланелката на Левски

Веласкес за боя над Монтана: Резултатът не е толкова важен

"Това беше просто една тренировка", обяви треньорът на Левски

Калпаков: Изоставахме сериозно от Левски

Треньорът на Монтана не бе особено доволен от контролата със "сините"

Левски продължава с победите - надви с 3:0 Монтана (ВИДЕО)

"Сините" записаха трета поредна победа в контролите

Лош късмет за Левски: Асен Митков се контузи в контролата с Монтана

Той напусна терена в 20-ата минута

Лапоухов пропусна последната тренировка на ЦСКА

Днес ЦСКА проведе възстановителна тренировка след втората контрола от подготвителния лагер в Словения

Трима нови подсилиха Монтана

Селекцията в Монтана за еfbet Лига продължава с пълна сила. Новаците в елита се подсилиха с трима нови играчи

Никола Цолов с първи думи след дисквалификацията в Австрия

"Днес прекачихме лимита", заяви родния пилот

ЦСКА представя официално отбора срещу Раднички Ниш на 12-ти юли

От ЦСКА обявиха, че ще представят отбора за сезон 2025/26 на 12 юли