Лудогорец освобождава Чворович

Лудогорец освобождава Чворович

Стражът трудно ще намери място след идването на Борян

Лудогорец ще освободи един от вратарите си, пише Тема Спорт". В черния списък на шампионите е попаднал сърбинът Иван Чворович. 29-годишният вратар получи тежка контузия в рамото пре­ди две седмици, заради което клубът привлече Милан Борян. Идването на канадеца поста­вя бъдещето на бившия фут­болист на Миньор на карта. Договорът на национала е до лятото на 2015 година и едва ли ще бъде подновен. С оглед по-високата класа и на Борян, и на Владо Стоянов, това из­глежда и напълно логично.

Досега от идването си в клуба през лятото на 2012 го­дина Чворович е изиграл 23 ма­ча в А група. В нито един период обаче стражът не успя да си извоюва за постоянно титулярно място. Най-веро­ятно през зимата клубът ще опита да се раздели със сърби­на, като го продаде или пре­отстъпи в друг отбор, ако това не се случи, то през ля­тото той ще си тръгне като свободен агент.

Черно море приключи лагера в Трявна с победа

„Моряците“ надвиха Спартак Плевен с 1:0

Добри новини за Левски и Сангаре

Нападателят вече тренира с футболни обувки, но ще е трудно да се вдигне за Борац

Защитник пое от Берое към Черно море

Защитникът Тижан Сона напусна Берое. Това съобщиха от старозагорския клуб без да уточняват дали футболистът е продаден, отдаден по наем или е разтрогнал своя договор.

Спартак Варна обяви, че са продадени 50 абонаментни карти

Спартак Варна обяви, че клубът е продал 50 абонаментни карти за новия сезон

От Левски към феновете: Подкрепяйте с цялото си сърце, но разумно

От Левски излязоха с информация преди гостуването на тима от първия квалификационен кръг на Шампионската лига

Валверде пое вината за отпадането на Уругвай

Халфът на Реал Мадрид и лидер на националния отбор на Уругвай Федерико Валверде се извини на футболните фенове в страната си за това, че тимът отпадна още в груповата фаза